NowościAktualnościFord Puma. Kup miejskiego crossovera i zyskaj nawet 21 000 zł

Ford Puma. Kup miejskiego crossovera i zyskaj nawet 21 000 zł

Teraz jest najlepszy moment, aby kupić nowego Forda Puma i skorzystać z wyjątkowej promocji. Sprawdź szczegóły oferty.

Ford Puma w swoim obecnym wcieleniu został oficjalnie zaprezentowany w 2019 roku. Model ten od strony technicznej jest blisko spokrewniony z Fiestą, a jego produkcja odbywa się w fabryce Ford Rumunia w Krajowie. Do głównych zalet opisywanego crossovera można zaliczyć atrakcyjny wygląd, świetne właściwości jezdne, oszczędne jednostki napędowe EcoBoost Hybrid oraz bogate wyposażenie seryjne, a także przydatne udogodnienia, jak chociażby dodatkowy schowek MegaBox pod podłogą bagażnika.

Ford Puma (2023)

Aktualnie mocny atut Pumy stanowi także korzystnie skalkulowany cennik. W zależności od wybranej wersji silnikowej i poziomu wyposażenia crossovera Forda można kupić nawet o 17 000 zł taniej. Ponadto jeśli zdecydujemy się zostawić swoje dotychczasowe auto w rozliczeniu u dealera, to zyskamy dodatkowe 4000 zł rabatu. W efekcie suma korzyści może wynieść aż 21 000 zł.

To jeszcze nie koniec dobrych wiadomości, bowiem w cenę zakupu auta wliczone są teraz ubezpieczenie na 1 rok oraz pakiet ochrony Ford Protect, który obowiązuje do 4 lat lub 80 000 km. Program Ford Protect obejmuje silnik wraz z osprzętem, skrzynię biegów, układ przeniesienia napędu, układ kierowniczy, układ hamulcowy (z wyłączeniem tarcz, klocków i elementów ciernych), klimatyzację, ogrzewanie, system audio Forda, poduszki powietrzne oraz instalację elektryczną. Pakiet ten oferuje również kontrakt serwisowy na 4 lata lub 80 000 km (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej), który zawiera przeglądy okresowe w liczbie zgodnej z harmonogramem oraz czynności serwisowe i wymianę części zamiennych wyszczególnionych w karcie przeglądu pojazdu.

Ford Puma (2023)

Specjalna oferta została skierowana także do przedsiębiorców i firm, którzy mogą liczyć na atrakcyjne finansowanie w Ford Leasing Opcje. Dla przykładu, nowy Ford Puma w wersji Titanium X z silnikiem benzynowym o mocy 125 KM jest dostępny już od 949 zł netto/miesięcznie, usportowiony wariant ST-Line X z tą samą jednostką napędową – od 959 zł netto/miesięcznie, natomiast topowa, sportowa odmiana ST – od 1289 zł netto/miesięcznie.

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU
NEWSY
Polecane
Wybór redakcji