NowościAktualnościNowy Fiat 600 Hybrid z atrakcyjnym wyposażeniem w korzystnej cenie

Nowy Fiat 600 Hybrid z atrakcyjnym wyposażeniem w korzystnej cenie

Dzięki rozsądnie wycenionym pakietom można w prosty sposób podnieść standard wyposażenia nowego auta. Tak jest chociażby w przypadku nowego, hybrydowego Fiata 600. Dowiedz się więcej na temat aktualnej oferty.

Fiat 600 Hybrid został przedstawiony we wrześniu ubiegłego roku, parę miesięcy po wersji elektrycznej. Opisywany samochód ma pod maską 1,2-litrowy, turbodoładowany silnik benzynowy, który współpracuje z 6-stopniową skrzynią dwusprzęgłową i zintegrowanym z nią elektrycznym motorem. Tak skonfigurowane auto rozpędza się od 0 do 100 km/h w 10,9 s i osiąga maksymalnie 184 km/h, a jego średnie zużycie paliwa w cyklu mieszanym wynosi 4,9 l/100 km.

Klienci zainteresowani zakupem nowej „Sześćsetki” w odmianie hybrydowej mają do wyboru dwa poziomy wyposażenia – 600 Hybrid (od 108 000 zł) oraz La Prima (od 128 000 zł). Ta druga oferuje w zasadzie kompletną specyfikację, pozostawiając nabywcy jedynie decyzję odnośnie koloru nadwozia. Standardową wersję można natomiast doposażyć w dwa pakiety, które wraz z cenami charakteryzujemy poniżej.

Pakiet Komfort

  • wyposażenie: klimatyzacja automatyczna (1-strefowa), system monitorowania martwego pola, czujniki parkowania 360 stopni (przednie, boczne i tylne), kamera cofania z dynamicznymi liniami, system bezkluczykowego otwarcia, funkcja bezkluczykowego uruchomienia silnika, zestaw Cargo Flex, lusterka boczne elektrycznie sterowane i podgrzewane, 6 głośników
  • cena: 7000 zł
Fiat 600 Hybrid (2024)
Jednym z elementów Pakietu Komfort jest kamera cofania z dynamicznymi liniami pomocniczymi.

Pakiet Styl

  • wyposażenie: 17-calowe felgi aluminiowe, światła przeciwmgielne LED z funkcją doświetlania zakrętów, przednie kierunkowskazy LED, lusterka boczne w kolorze czarnym, chromowane elementy (linie boczne oraz logo na drzwiach), deska rozdzielcza z akcentem kolorystycznym, chromowane klamki wewnętrzne, tapicerka z czarnej tkaniny z detalami w kolorze kości słoniowej, trzeci tylny zagłówek, kieszenie na oparciu foteli przednich, oświetlenie wnętrza AMBIENT (8 kolorów), przednie i tylne dotykowe lampki LED, bezramkowe lusterko wsteczne z automatycznym ściemnianiem
  • cena: 7000 zł
Fiat 600 Hybrid (2024)
Wybierając Pakiet Styl, zyskujemy m.in. światła przeciwmgielne LED z doświetlaniem zakrętów.

Więcej na temat nowego Fiata 600 Hybrid:

Nowy Fiat 600 Hybrid – ile kosztuje i co oferuje?

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU
NEWSY
Polecane
Wybór redakcji