Współpraca reklamowaWygodny sposób na nowe auto od ręki. I to w dobrej cenie!

Wygodny sposób na nowe auto od ręki. I to w dobrej cenie!

Nowoczesne technologie są już wszechobecne w naszym życiu. I dobrze, bo potrafią je istotnie ułatwić. Dotyczy to chociażby zakupu auta.

Proces kupowania nowego samochodu to duże wydarzenie w życiu każdego kierowcy. W końcu chodzi zwykle o decyzję podejmowaną na przynajmniej kilka lat. Każdy chciałby związać się z autem możliwie dopasowanym do jego potrzeb – zarówno w kwestii wyglądu, jak i wyposażenia, silnika czy oczywiście ceny. Przez lata istotną częścią procesu zakupowego było odwiedzanie kolejnych salonów i zapoznawanie się z ofertami kolejnych dealerów, a także samochodami, które mają dostępne od ręki. Obecnie nie każdy chce, a zdarza się, że i nie może, poświęcić tyle czasu. Co więcej – obecna sytuacja w świecie motoryzacji sprawia, że interesujące nas auto, które będzie dostępne od ręki, znajduje się na drugim końcu Polski.

Na szczęście jeżeli ktoś nosi się z zamiarem zakupu Fiata, nie musi wyruszać w podróż, by go obejrzeć czy zapoznać się z jego specyfikacją. Wystarczy wejść na stronę salon.fiat.pl. Są na niej prezentowane auta obecnie dostępne u dealerów – zarówno nowe, jak i demonstracyjne. W chwili przygotowania artykułu było to odpowiednio 489 oraz 47 ofert. Jest więc w czym wybierać.

Fiat - salon online

Kto nie upatrzył sobie konkretnego modelu, wprowadzając informacje na temat budżetu zakupowego, preferowanego typu silnika, skrzyni biegów, koloru czy lokalizacji auta, może poznać gamę pojazdów w możliwie dużym stopniu odpowiadającym potrzebom zakupowym.

Co równie istotne, dostępne auta zostały sfotografowane. Można więc przyjrzeć się, jak prezentuje się kombinacja danego lakieru, felg czy wystroju wnętrza. Część samochodów zostało fotografowanych w naturalnym świetle przed budynkiem salonu, dzięki czemu zdjęcia jeszcze lepiej oddają faktyczny wygląd pojazdu niż grafiki w konfiguratorze. Ponadto potencjalny kupujący otrzymuje także informacje o cenie – cennikowej i ofertowej w przypadku danego pojazdu. Jeżeli samochód został wyposażony w pakiety lub pojedyncze opcje, stosowna informacja również pojawia się w ofercie.

Przy obecnych cenach pojazdów oraz preferencjach zakupowych klientów nie bez znaczenia jest też dostępność kalkulatorów, które umożliwiają szybkie obliczenie wysokości raty w przypadku pożyczki 0% lub leasingu 105%. Wystarczy jedynie ustalić wkład własny, czas obowiązywania umowy, a w przypadku leasingu – także wartość wykupu. Kto jest zdecydowany na zakup lub potrzebuje zasięgnąć dodatkowych informacji na temat pojazdu, może skontaktować się bezpośrednio ze sprzedawcą obsługującym ofertę sprzedaży danego pojazdu – niezbędne informacje kontaktowe są podane w ofercie.

Fiat - umowienie jazdy testowej onlineKorzystając ze strony Fiata można też w łatwy i szybki sposób umówić się na jazdę próbną interesującym nas modelem.

Pakiet nowoczesnych rozwiązań istotnie ułatwia podjęcie świadomej decyzji zakupowej, która jest niezwykle ważna z punktu późniejszej satysfakcji z użytkowania samochodu.

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU
NEWSY
Polecane
Wybór redakcji