Artykuł partneraRezerwacja wizyty w ASO online - proste i wygodne rozwiązanie

Rezerwacja wizyty w ASO online – proste i wygodne rozwiązanie

Wiele aspektów naszego życia, z pracą włącznie, przeniosło się do sieci. Nie każdy wie, że w ten sposób można także sprawdzić i zarezerwować termin wizyty w ASO.

Nie wszystko, co działało przez długie lata jest optymalnym rozwiązaniem. Przykładem jest chociażby umawianie się na wizytę w serwisie. Po co jeździć i ustalać termin bezpośrednio w serwisie lub kontaktować się z recepcją czy infolinią, gdzie być może trzeba będzie poczekać w kolejce, a do tego dzwonić w godzinach jej pracy, a nie optymalnym dla nas terminie, jeżeli sprawę można załatwić poprzez proste wypełnienie formularza na stronie internetowej? Ford - wizyta w serwisie przez internetZ takiego założenia wyszedł Ford, który umożliwia swoim klientom dokonywanie rezerwacji wizyt serwisowych za pomocą sieci. By to zrobić, wystarczy wejść na stronę Forda i wypełnić prosty formularz.

Pierwszym krokiem jest udostępnienie swojej lokalizacji lub podanie nazwy naszego ulubionego dealera. Dzięki temu uzyskamy nie tylko informację o adresie i godzinach pracy danego punktu, odległości wybranego serwisu od naszej lokalizacji czy dostępności serwisu aut elektrycznych. Kluczową i najwyraźniej widoczną informacją jest pierwszy dostępny termin. Może przydać się osobom, które szukają profesjonalnej pomocy „na już” – chociażby jeżeli zapomnieli o przeglądzie samochodu, a wakacyjny wyjazd nim zbliża się wielkimi krokami.

Ford - umawianie serwisu online

Na etapie rezerwacji wizyty w serwisie można podać numer VIN pojazdu oraz wskazać interesujące nas usługi – np. przegląd okresowy, wymiana oleju bądź klocków hamulcowych, aktualizacja oprogramowania dla pokładowej elektroniki czy wymianę opon. Dzięki temu poznamy ich ceny. Możemy także określić, czy dostarczymy auto, liczymy na pojazd zastępczy, a może oczekujemy serwisu z odebraniem i odstawieniem samochodu pod nasze drzwi. I co najważniejsze – to wszystko można zrobić w odpowiadającym nam miejscu i czasie, bez oczekiwania i szukania, aż pracownik serwisu znajdzie wolny termin. A gdyby ten nie okazał się satysfakcjonujący, cały proces musielibyśmy powtórzyć od nowa… Dzięki rezerwacji online dostępne terminy mamy od razu podane jak na tacy.

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji