NowościAktualnościPanek rozszerza działalność. Auta na minuty w kolejnych miastach

Panek rozszerza działalność. Auta na minuty w kolejnych miastach

Panek CarSharing ogłosił, że wraca ze swoją usługą do niektórych miast. Sprawdź, gdzie można obecnie wypożyczyć auto na minuty.

Panek CarSharing to największa w Polsce wypożyczalnia samochodów na minuty. Jeszcze do niedawna ta świadcząca usługi krótkoterminowego wynajmu aut firma była obecna w ponad 200 polskich miastach. Na początku grudnia 2022 roku ogłoszono jednak, że Panek znacząco ogranicza swój obszar działania, skupiając się wyłącznie na największych aglomeracjach. Więcej na ten temat pisaliśmy w tym artykule.

W tym tygodniu pojawiła się informacja, która powinna ucieszyć mieszkańców Kielc, Radomia i Olsztyna. To właśnie w tych trzech miastach usługa Panek CarSharing jest już ponownie dostępna. Wydaje się to słusznym posunięciem i pokazuje, że przedstawiciele firmy liczą się z opiniami użytkowników.

Panek CarSharing - nowe strefy

Nie zabrakło również nowości dla mieszkańców Warszawy i okolic. Panek postanowił bowiem wprowadzić strefy specjalne wokół stolicy Polski. W efekcie na terenie Ząbek, Marek, Rembertowa, Łomianek, Konstancina, Powsina i Zawad zostały uruchomione nowe parkingi. We wskazanych lokalizacjach można teraz zakończyć wynajem za opłatą w wysokości 10 zł, natomiast dojazd z tych miejsc do Warszawy nie jest obarczony żadnymi dodatkowymi kosztami.

W komunikacie dotyczącym opisanych wyżej zmian wspomniano jeszcze, że Panek przygotowuje także modyfikację stref w innych miastach. Jak na razie nie poznaliśmy jednak oficjalnych szczegółów.

Przeczytaj także:

Korzystasz z carsharingu? Uważaj, gdzie parkujesz!

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU
NEWSY
Polecane
Wybór redakcji