Artykuł partneraObniżki cen w salonach. Także na auta dostawcze!

Obniżki cen w salonach. Także na auta dostawcze!

Lubiane przez klientów zainteresowanych zakupem nowego auta w atrakcyjnej cenie promocje wróciły do salonów. Dotyczy to także segmentu pojazdów użytkowych.

Sytuacja w wielu aspektach naszego życia i pracy powraca do tych, które znaliśmy sprzed pandemii oraz wywołanych przez nią zawirowań. Dotyczy to także promocji aut w salonach, która od lat zwyczajowo miała miejsce na przełomie roku lub w innych, uznanych przez daną markę za optymalne momentach na uruchomienie.

Na korzyści finansowe mogą liczyć nie tylko nabywcy aut osobowych, ale i dostawczych. Przykładem jest marka Fiat Professional, która obecnie objęła rabatem znane i lubiane przez klientów modele Ducato i Scudo.

Promocje na dostawcze fiatySwój największy samochód dostawczy Fiat ogłasza hasłem „Ducato w leasingu od 101% i z rabatem do 38 000 zł netto”. Chcącym poznać pełną ofertę wyprzedażową marka poleca kontakt z najbliższym dealerem. Oczywiście nie tylko promocja przemawia za Ducato. Firmy bardzo cenią ten model za niskie koszty użytkowania, szerokie możliwości konfiguracji czy rozbudowaną sieć serwisową.

Dla przedsiębiorców zainteresowanych zakupem mniejszego o rozmiar Scudo czekają leasing od 101% i z rabatem do 29 000 zł netto. Podobnie jak w przypadku Ducato, pełna oferta wyprzedażowa jest dostępna u dealera.

Warto dodać, że na tym nie kończą się możliwości zakupu użytkowych Fiatów w cenach niższych od cennikowych. Dealerzy mają pole manewru przy ich proponowaniu klientom, z czego często korzystają. By zapoznać się z propozycjami, warto odwiedzić stronę salon.fiatprofessional.pl, gdzie prezentowane są – nierzadko na zdjęciach – dostępne od ręki samochody z informacją o proponowanym rabacie.

Dostawcze Fiaty dostepne od rekiCiekawą propozycją dla przedsiębiorców, którzy chcieliby możliwie tanio kupić świeży samochód, jest wyprzedaż samochodów demonstracyjnych. Z aktualnie dostępnymi pojazdami oraz ich cenami można zapoznać się na stronie demo.fiatprofessional.pl.

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji