NowościAktualnościNowy Volkswagen ID.4 GTX – test i wrażenia z jazdy

Nowy Volkswagen ID.4 GTX – test i wrażenia z jazdy

Volkswagen ID.4 GTX korzysta z dwóch silników elektrycznych o łącznej mocy 299 KM, a od 0 do 100 km/h przyspiesza w 6,2 s. Zachęcamy do obejrzenia szczegółowego testu tego auta.

Volkswagen ID.4 GTX ujrzał światło dzienne parę miesięcy temu i jest topową, najmocniejszą odmianą w gamie tego modelu. W odróżnieniu od słabszych wersji został wyposażony w dwa silniki elektryczne – jeden napędza przednią oś, a drugi wprawia w ruch tylne koła. Ich maksymalna moc wynosi 299 KM. ID.4 GTX osiąga „setkę” w 6,2 s (szybciej niż aktualny Golf GTI), a maksymalnie może pojechać z prędkością 180 km/h.

Z zewnątrz Volkswagena ID.4 GTX można rozpoznać po zmienionych zderzakach, polakierowanych na kolor nadwozia listwach bocznych, czarnym dachu i tylnym spojlerze oraz listwie wokół krawędzi dachu w kolorze antracytowym. Natomiast w jego wnętrzu znajdziemy m.in. ozdobne panele w odcieniu X-Blue oraz tapicerkę z kontrastującymi czerwonymi przeszyciami.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Volkswagena ID.4 w najmocniejszej wersji GTX, to polecamy recenzję przygotowaną przez redakcję Autogefühl:

Zobacz również:

Volkswagen ID.4 GTX – opis wersji i cennik

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji