NowościAktualnościNowy Ford Mustang Mach-E GT – test i wrażenia z jazdy

Nowy Ford Mustang Mach-E GT – test i wrażenia z jazdy

Ford Mustang Mach-E GT ma 487 KM i przyspiesza od 0 do 100 km/h w 3,7 sekundy. Zachęcamy do obejrzenia szczegółowej recenzji tego auta.

Ford Mustang Mach-E GT został wyceniony na 335 000 zł, a jego sprzedaż na polskim rynku ruszyła we wrześniu tego roku. Z zewnątrz wyróżniają go 20-calowe felgi, nakładki na nadkolach w kolorze nadwozia, poliwęglanowa kratka wlotu powietrza w kolorze Dark Matter Grey z efektem 3D oraz zarezerwowany tylko dla tej wersji, sportowy przedni zderzak.

Mustang Mach-E GT korzysta z dwóch silników elektrycznych (po jednym przy każdej osi), które dostarczają maksymalnie 487 KM i 860 Nm. Takie parametry sprawiają, że opisywany model osiąga „setkę” w 3,7 s od startu, co czyni go najszybciej przyspieszającym autem seryjnym, jakie kiedykolwiek było dostępne w europejskiej ofercie Forda. Jego prędkość maksymalna wynosi 200 km/h, a dzięki akumulatorowi o pojemności 88 kWh netto, na jednym ładowaniu może przejechać prawie 500 km.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Fordzie Mustangu Mach-E GT, to polecamy test przygotowany przez redakcję Autogefühl:

Sprawdź ceny pozostałych wersji Forda Mustanga Mach-E:

Ford Mustang Mach-E (2021) – opis wersji i cennik

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU

1 KOMENTARZ

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji