NowościAktualnościNowe akcje serwisowe. Kolejne auta wzywane do ASO

Nowe akcje serwisowe. Kolejne auta wzywane do ASO

Na stronie UOKiK pojawiły się informacje o nowych akcjach naprawczych. Citroen, Kia i Peugeot wzywają auta do serwisów. Sprawdź szczegóły.

W ciągu ostatniego miesiąca do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wpłynęły nowe powiadomienia dotyczące kampanii serwisowych. Wśród producentów, którzy ogłosili akcje przywoławcze, znaleźli się Citroen, Kia i Peugeot. Poniżej zamieszczamy szczegółową listę.

Citroen C5 Aircross

Na polskim rynku akcja serwisowa dotyczy 24 samochodów. Wadliwy zaczep holowniczy może pęknąć, doprowadzając do odczepienia się przyczepy, co grozi wypadkiem. Właściciele aut objętych akcją zostali powiadomieni o konieczności zgłoszenia się do ASO w celu wymiany zaczepu holowniczego.

Kia e-Soul

Kampanią naprawczą objęto 99 aut (modele roku 2019-2021), wyprodukowanych w Korei Południowej między 20.04.2018 r. a 25.11.2020 r. W tych egzemplarzach możliwe jest nieprawidłowe działanie systemów bezpieczeństwa ABS/ESP, co zwiększa ryzyko wypadku. Naprawa będzie polegać na aktualizacji oprogramowania sterującego systemów bezpieczeństwa ABS/ESP.

Peugeot 3008

Akcja przywoławcza dotyczy 32 egzemplarzy. Wadliwy zaczep holowniczy może pęknąć, doprowadzając do odczepienia się przyczepy, co grozi wypadkiem. Właściciele aut objętych akcją zostali powiadomieni o konieczności zgłoszenia się do ASO w celu wymiany zaczepu holowniczego.

Zobacz również:

Akcje serwisowe – jak z nich skorzystać?

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji