NowościAktualnościNowa Dacia Sandero (2021) – oficjalne zdjęcia

Nowa Dacia Sandero (2021) – oficjalne zdjęcia

Dacia odkryła karty. Wiemy już, jak wyglądają nowe Sandero i Sandero Stepway oraz Logan. Dowiedz się więcej na ten temat.

Pierwsze informacje na temat trzeciej odsłony Dacii Sandero opublikowaliśmy niemal rok temu. Wówczas mogliśmy oglądać jedynie egzemplarz testowy w pełnym kamuflażu, przyłapany przez motoryzacyjnego paparazzi. Od dziś nie musimy już zgadywać, jak będzie wyglądać kolejna generacja tego modelu. Rumuński producent pokazał dzisiaj oficjalne zdjęcia nowego Sandero.

Dacia Sandero (2021)
Dacia jak Lamborghini – reflektory i tylne światła z motywem w kształcie litery Y.

W porównaniu z poprzednikiem zmiany zewnętrzne trudno uznać za rewolucyjne. W tym przypadku mamy do czynienia raczej z konsekwentną ewolucją języka stylistycznego Dacii. Uwagę zwracają bardziej pochylona przednia szyba i niżej poprowadzona linia dachu, dzięki czemu nadwozie nowego Sandero wydaje się niższe i szersze.

W gamie Dacii Sandero ponownie pojawi się uterenowiona odmiana Stepway, a ofertę uzupełni trzecia generacja Logana w wersji sedan. Na temat wariantu z nadwoziem kombi póki co nic nie wiadomo.

Dacia Sandero (2021) i Logan (2021)

Na bardziej szczegółowe informacje o nowych modelach Dacii (oraz zdjęcia wnętrza) musimy poczekać jeszcze do 29 września. Wówczas Sandero i Logan zostaną zaprezentowane w całej okazałości.

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU

1 KOMENTARZ

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji