Współpraca reklamowaLeasing, wynajem, raty - różne drogi do cieszenia się nowym lub używanym...

Leasing, wynajem, raty – różne drogi do cieszenia się nowym lub używanym Fiatem czy Abarthem

Zakup nowego auta jest dużym obciążeniem dla budżetu. Na szczęście na kierowców istnieją narzędzia finansowe, które pozwalają rozbić jednorazowy wydatek na mniejsze kwoty. Co równie istotne dla zainteresowanego zakupem czy użytkowaniem auta – w przypadku Fiata parametry leasingu, wynajmu czy zakupu na raty można spersonalizować, a nawet kupić w ten sposób używany samochód.

Na przestrzeni ostatnich lat samochody podrożały nie tylko z powodu inflacji. Nie można zapominać, że ich wyposażenie jest stale wzbogacane o dodatki podnoszące komfort i bezpieczeństwo, silniki spełniają coraz surowsze normy emisji spalin, a często otrzymują także komponent hybrydowy – jak w przypadku Fiatów Panda czy 500.

Fiat - finansowanieWbrew pozorom nabywca nie musi sięgać głęboko do portfela czy naruszać oszczędności. Systematycznie powiększa się grono osób, które cieszą się użytkowaniem samochodu niczym… smartfona, czyli płacąc relatywnie niskie, miesięczne raty.

W tym miejscu od razu warto wyraźnie zaznaczyć – nie sposób jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, ile przyjdzie zapłacić za wynajem długoterminowy lub leasing danego auta. Miesięczna opłata jest wypadkową kilku czynników. Poza wartością pojazdu znaczenie ma okres obowiązywania umowy, wysokość wpłaty własnej, a nawet planowane roczne przebiegi.

Korzystając z konfiguratora na stronie Fiata w ramach finansowania SimplyDrive udało się nam uzyskać miesięczną ratę dla Fiata Pandy poniżej 130 zł. W takiej sytuacji konieczna jest jednak wpłata własna w wysokości 40% pojazdu oraz umowa na 2 lata.

SimplyDrive - Fiat PandaW ramach Stellantis Financial Services Polska dostępnych jest wiele opcji promocyjnego finansowania, co potencjalnemu klientowi marki daje swobodę zakupową. Ze szczegółami finansowania można zapoznać się na stronie Fiata.

Warto zwrócić uwagę, że Stellantis Financial Services Polska wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta w możliwie pełnym stopniu – poza elastycznością w kształtowaniu wpłaty własnej i okresu obowiązywania umowy, w ramach jednej raty można sfinansować ubezpieczenie spłaty kredytu, ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie GAP, wyposażenie dodatkowe i usługi MOPAR. To wygodne rozwiązanie dla osób, które nie chcą zaprzątać sobie głowy wieloma różnymi płatnościami i pamiętaniem o ich terminach.

Równie ważny jest fakt, że narzędzia finansowe Fiata są kierowane zarówno do konsumentów, dużych firm oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Na tym jednak wciąż nie koniec! Ponieważ Fiat proponuje swoim klientom odkup auta, a na stronie demo.fiat.pl można przejrzeć samochody podemonstracyjne dealerów – nierzadko bogato wyposażone i z symbolicznymi przebiegami, nie powinno więc dziwić, że włoska marka przewidziała także finansowanie samochodu używanego. Także w jego przypadku można ustalić w salonie strategię usługi – włącznie z liczbą rat.

Nowoczesne finansowanie SimplyDrive jest przewidziane także przez markę Abarth. Dzięki niemu jazdą nowym Abarthem 500e można cieszyć się – jak podaje na swojej stronie Abarth – od 870 zł netto/miesięcznie. Kwotę można oczywiście kształtować w oparciu o wyposażenie interesującego nas pojazdu, wpłatę początkową oraz długość umowy. Marka podkreśla, że to nie wszystkie korzyści programu. SimpleDrive dodatkowo otrzymujesz oznacza również ubezpieczenie, stałe koszty utrzymania samochodu oraz elastyczność sposobu zakończenia umowy – przewidziano zwrot pojazdu, jego wykup bądź lub rozłożenie wartości rezydualnej na dogodne raty.

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU
NEWSY
Polecane
Wybór redakcji