NowościAktualnościHyundai i20 N Line po liftingu – oficjalne zdjęcia i informacje

Hyundai i20 N Line po liftingu – oficjalne zdjęcia i informacje

Światło dzienne ujrzał odświeżony Hyundai i20 w usportowionej wersji N Line. Sprawdź, co konkretnie zmieniono w ramach liftingu.

Hyundai i20 jest jednym z najpopularniejszych modeli w ofercie koreańskiej marki. Trzecia generacja tego auta zadebiutowała w lutym 2020 roku, a w maju zeszłego roku została poddana modernizacji. Wspomniany lifting nie objął jednak sportowo stylizowanej odmiany N Line, która na pewien czas zniknęła z gamy. Teraz powraca w odświeżonej formie. Oto, czym wyróżnia się Hyundai i20 N Line po liftingu.

Hyundai i20 N Line (2024)

Hyundai i20 N Line (2024)

Tak jak dotychczas, Hyundai i20 w wersji N Line charakteryzuje się bardziej rasowym wyglądem w porównaniu z pozostałymi wariantami. Lifting przyniósł m.in. przeprojektowany grill z logo N Line, 17-calowe felgi aluminiowe polakierowane na czarno oraz cztery nowe kolory nadwozia – Lumen Grey Pearl, Meta Blue Pearl, Vibrant Blue Pearl i Lucid Lime Metallic. Nowość stanowi również LED-owe oświetlenie kabiny.

Hyundai i20 N Line (2024)

Hyundai i20 N Line (2024)

Hyundai i20 N Line (2024)

We wnętrzu opisywanego auta znajdziemy jeszcze m.in. sportową kierownicę N Line, wykończoną perforowaną skórą i czerwonymi szwami, dźwignię zmiany biegów ze skórzanymi wstawkami, czerwonymi akcentami i logo N oraz sportowo wyprofilowane fotele. Dodatkowo przy okazji modernizacji dodano gniazdo USB-C, funkcją eCall drugiej generacji opartą na sieci 4G oraz aktualizacje map Over-the-Air (OTA).

Hyundai i20 N Line (2024)

Według zapowiedzi produkcja Hyundaia i20 w odmianie N Line rozpocznie się w kwietniu. Na razie zachęcamy do zapoznania się z cennikiem dotychczasowego modelu:

Hyundai i20 – opis wersji i cennik

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU
NEWSY
Polecane
Wybór redakcji