NowościAktualnościHonda nie zapomina o swojej historii. Zobacz wyjątkowe wideo

Honda nie zapomina o swojej historii. Zobacz wyjątkowe wideo

W tym roku minęły 73 lata od powstania marki Honda. Z tej okazji japoński producent wypuścił spot reklamowy, w którym odwołuje się do swojego dziedzictwa. Warto go obejrzeć.

Honda narodziła się po II wojnie światowej. Japońska marka została powołana do życia we wrześniu 1948 roku przez Soichiro Hondę i przez kolejne dekady uczciwie zapracowała na zaufanie klientów. Obecnie w bogatym portfolio producenta z Kraju Kwitnącej Wiśni znajdziemy nie tylko samochody i motocykle, ale także silniki zaburtowe, kosiarki do trawy, agregaty prądotwórcze, a nawet – prywatne odrzutowce.

Na opublikowanym wczoraj nowym filmie reklamowym Hondy możemy zobaczyć ponad 100 różnego rodzaju maszyn i pojazdów tej marki. Wprawny widz zauważy m.in. pierwszy motocykl marki – model Dream D-Type z 1949 roku, pierwsze auto osobowe – model S600 oraz bolid RA272, który dał japońskiemu producentowi pierwsze zwycięstwo w wyścigu Formuły 1 w 1965 roku. Nie zabrakło również miejsca dla kompaktowego Civica. Na nagraniu widzimy zarówno pierwszą generację modelu, jak i najnowszą, jedenastą odsłonę.

Zachęcamy do obejrzenia tego krótkiego klipu:

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU
NEWSY
Polecane
Wybór redakcji