NowościAktualnościFord Store: poczuj się jak w domu i kup auto w innowacyjnym...

Ford Store: poczuj się jak w domu i kup auto w innowacyjnym salonie

Ford oferuje najwyższą jakość obsługi, udostępniając klientom jedyne w swoim rodzaju salony Ford Store. Dowiedz się więcej o tym programie Forda.

Zakup nowego samochodu to jedna z ważniejszych życiowych decyzji, na którą niektóre gospodarstwa domowe przeznaczają znaczną część całkowitego budżetu. Jednocześnie jest to wyjątkowa chwila w życiu, bowiem nieczęsto zdarza się odebrać kluczyki i usiąść po raz pierwszy we własnym, pachnącym nowością aucie.

Ford zdaje sobie sprawę, że kupno nowego samochodu jest podniosłym wydarzeniem i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych klientów, proponując rozwiązania mające cały ten proces uprzyjemnić i ułatwić. Do dyspozycji zainteresowanych samochodami Forda oddaje specjalnie urządzone salony Ford Store, zaprojektowane pod kątem maksymalnego komfortu przy konfigurowaniu, zamawianiu i odbiorze wymarzonego auta.

Ford Store – czym się różnią od innych salonów?

W salonach spełniających kryteria programu Ford Store zadbano o odpowiednie wyeksponowanie dostępnych modeli w taki sposób, by były one doskonale widoczne z każdej strony dla zainteresowanego. Wprowadzono też strefę „Discover Ford”, w której można lepiej zapoznać się z technologiami aktualnie stosowanymi w Fordach, a także z usługami świadczonymi przez tę markę motoryzacyjną.

Specjalnie dla placówek Ford Store zaprojektowano i wydzielono strefę Vignale, skupiającą się w sposób szczególny na Fordach w tej luksusowej linii wyposażeniowej. Poza przedstawieniem dostępnych modeli klient może liczyć na pomoc doradcy strefy Vignale, który zaproponuje korzystną konfigurację auta tak, aby spełniała wszystkie warunki odbiorcy.

Ford Store

Najbardziej innowacyjnym wyposażeniem salonów Ford Store jest jednak konfigurator Ford Life Size, połączony z 9 ekranami HD Power Wall, który zapewnia zupełnie nowe możliwości prezentacji i oglądania własnoręcznie skonfigurowanego samochodu. Dzięki temu systemowi można obejrzeć Forda w niemal rzeczywistym rozmiarze i dokładnie przyjrzeć się mu pod każdym kątem z zewnątrz i wewnątrz. Wtedy istnieje większe prawdopodobieństwo, że różnica między autem na zdjęciach i w rzeczywistości będzie jak najmniejsza.

Ford Store

Przyjemną atmosferę salonów Ford Store dyktuje przytulny wystrój wnętrza, a także strefa relaksu, w której można uporządkować myśli przy kawie.

Jak znaleźć salon Ford Store?

Salonów Ford Store należy szukać w wyszukiwarce na oficjalnej stronie Forda. Można to zrobić, wpisując interesujące nas miasto lub dealera Forda. W Polsce nie brakuje tego typu placówek: w samej Warszawie jest aż 6 salonów spełniających wymogi programu Ford Store. Są także w wielu innych miastach, nawet tych nie będących stolicami województw.

Polecamy także:

Wyszukiwarka salonów Ford Store – znajdź dealera w Twojej okolicy!

Lista wszystkich salonów Forda w Polsce

Sprytne rozwiązania w Fordach. Uczynią życie łatwiejszym!

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU
NEWSY
Polecane
Wybór redakcji