NowościAktualnościFord Kuga. Kup nowego SUV-a i zyskaj nawet 23 000 zł

Ford Kuga. Kup nowego SUV-a i zyskaj nawet 23 000 zł

Osoby zainteresowane zakupem nowego Forda Kuga mogą teraz skorzystać z atrakcyjnych promocji. Sprawdź szczegóły oferty.

Ford Kuga w swojej aktualnej, trzeciej odsłonie został przedstawiony w 2019 roku. Ten kompaktowy SUV jest jednym z najbardziej udanych modeli w klasie i ma do zaproponowania szereg zalet. Do listy jego mocnych stron można dopisać m.in. przestronną kabinę, wysoki standard wyposażenia i świetne właściwości jezdne oraz bogatą gamę silnikową. Do tego dochodzą jeszcze sprytne i przemyślane rozwiązania, których brakuje wielu rywalom, a także atrakcyjne rabaty i promocje, na których skupiamy się w tym artykule.

Ford Kuga (2023)

Obecnie każda Kuga, niezależnie od wersji silnikowej i poziomu wyposażenia, jest oferowana z rabatem w wysokości 19 000 zł. Ponadto decydując się na zostawienie swojego obecnego samochodu w rozliczeniu u dealera Forda, można otrzymać premię za odkup w wysokości 4000 zł. Oznacza to, że suma korzyści może wynieść aż 23 000 zł.

Na tym jednak promocje się nie kończą, bowiem Ford Kuga jest aktualnie sprzedawany wraz z ubezpieczeniem na 1 rok oraz pakietem ochrony Ford Protect przez okres do 4 lat lub 80 000 km – i to wszystko w cenie zakupu auta. Program Ford Protect obejmuje silnik wraz z osprzętem, skrzynię biegów, układ przeniesienia napędu, układ kierowniczy, układ hamulcowy (z wyłączeniem tarcz, klocków i elementów ciernych), klimatyzację, ogrzewanie, system audio Forda, poduszki powietrzne oraz instalację elektryczną. Pakiet ten oferuje także kontrakt serwisowy na 4 lata lub 80 000 km (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej), który zawiera przeglądy okresowe w liczbie zgodnej z harmonogramem oraz czynności serwisowe i wymianę części zamiennych, które są wyszczególnione w karcie przeglądu pojazdu.

Ford Kuga (2023)

Ford pomyślał także o przedsiębiorcach i firmach, przygotowując dla nich niskie miesięczne raty w Ford Leasing Opcje. Ford Kuga ze 150-konnym silnikiem benzynowym jest dostępny już od 959 zł netto/miesięcznie, hybryda – od 1399 zł netto/miesięcznie, a hybryda plug-in – od 1425 zł netto/miesięcznie.

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU
NEWSY
Polecane
Wybór redakcji