NowościRozrywkaAudi pokazało… jednorożca

Audi pokazało… jednorożca

Amerykański oddział Audi wpadł na ciekawy pomysł. Z okazji Halloween postanowili przebrać jeden z modeli za… jednorożca!

W okresie Świąt Bożego Narodzenia niektórzy kierowcy montują do swoich aut czerwony nos i rogi, by upodobnić je do renifera z bajki dla dzieci. Przedstawiciele amerykańskiego oddziału Audi postanowili pójść o krok dalej i z okazji Halloween „przebrali” model Q3 za jednorożca.

Historia „jednorożca” od Audi zaczęła się pod koniec września bieżącego roku. Na profilach marki na Facebooku oraz na Instagramie pojawiło się zdjęcie unoszącego się na chmurze Audi Q3 z ogromnym rogiem „wyrastającym” z przedniej szyby. Wówczas auto nazwano Audicorn (połączenie słów „Audi” i „unicorn” – z ang. jednorożec).

Nieco ponad miesiąc później Audi udowodniło, że tamto zdjęcie nie było jedynie kolejną wizualizacją, która nigdy nie doczeka się realizacji w prawdziwym świecie. Gotowe auto, obecnie nazwane Qnicorn, ma zamontowany na dachu błyszczący róg o długości prawie 1 metra i pojawiło się na lokalnym zlocie samochodów w Waszyngtonie. Stamtąd „bajkowe” Q3 udało się na przedmieścia, gdzie pracownicy marki zbierali cukierki. Następnego dnia Qnicorn przyjechał do szpitala dziecięcego w północnej Virignii, gdzie słodycze przekazano dzieciom.

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji