NowościAktualnościRajd Barbórka 2022. Gdzie oglądać relację? Transmisja w TV i internecie

Rajd Barbórka 2022. Gdzie oglądać relację? Transmisja w TV i internecie

W dniach 2-3 grudnia 2022 r. odbędzie się 60. Rajd Barbórka. Gdzie oglądać relację ze zmagań rajdowców? Oto dostępne transmisje w TV i internecie.

Fani sportów motorowych z pewnością nie mogą się doczekać Rajdu Barbórka. W 2022 roku będziemy świadkami jubileuszowej, 60. edycji imprezy zamykającej polski sezon rajdowy. Weźmie w niej udział 131 załóg, w tym 8-krotny triumfator Rajdu Barbórka – Kajetan Kajetanowicz.

Pierwsze emocje zaplanowano już na piątek 2 grudnia, bowiem w Pruszkowie odbędzie się odcinek specjalny OS1 SZNAJDER Batterien Pruszków. Kluczowe zmagania przewidziano jednak na sobotę 3 grudnia. Uczestnicy najpierw pokażą swoje umiejętności na Torze Słomczyn, następnie przeniosą się do Warszawy na Tor Służewiec i potem na Autodrom Bemowo. Zwieńczeniem imprezy będzie legendarny odcinek Kryterium Asów o Statuetkę Pani Karowej – jedno z najważniejszych trofeów motoryzacyjnych w Polsce.

Rajd Barbórka 2022 – gdzie oglądać? Transmisja (TV, online)

Mamy dobre wieści dla osób nie mogących oglądać rywalizacji w 60. Rajdzie Barbórka a miejscu. Prowadzona będzie bowiem transmisja na żywo z wszystkich odcinków tego rajdu. Realizacją zajmie się TVN Turbo – wieloletni partner medialny tego wydarzenia. Na kanale TVN Turbo w serwisie YouTube będzie można obejrzeć transmisję z piątkowego odcinka w Pruszkowie (2 grudnia, godzina 17:30) oraz sobotnich odcinków poprzedzających Kryterium Asów. W tym celu należy śledzić umieszczane na kanale TVN Turbo relacje na żywo.

Kluczowa część Rajdu Barbórka – widowisko na Karowej – jako jedyna będzie transmitowana również w telewizji TVN Turbo. Relacja rozpocznie się w sobotę 3 grudnia o godzinie 18:15. Wydarzenie skomentują Michał Kościuszko i Grzegorz Gac. Wcześniej, bo o 17:05, w serwisie YouTube wystartuje relacja na żywo z przejazdu samochodów-legend.

Przeczytaj więcej informacji o Rajdzie Barbórka 2022:

Rajd Barbórka 2022: harmonogram, bilety, trasy, mapy

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji