NowościAktualnościLexus UX po liftingu – co się zmieniło?

Lexus UX po liftingu – co się zmieniło?

Lexus UX został właśnie subtelnie odświeżony. Dowiedz się, jakie zmiany wprowadzono na rok modelowy 2022.

Lexus UX ujrzał światło dzienne podczas targów w Genewie w 2018 roku, a rok później nastąpił jego rynkowy debiut w Europie. Od tego czasu nabywców znalazło już ponad 50 000 egzemplarzy tego auta, co czyni go najpopularniejszym modelem tej japońskiej marki na Starym Kontynencie. Aktualnie w ofercie znajdziemy dwie wersje silnikowe: hybrydową UX 250h oraz UX 200 z benzynowym silnikiem 2,0 l.

Lexus UX (2022)

W tym tygodniu poznaliśmy Lexusa UX po niewielkim liftingu na rok modelowy 2022. Paleta dostępnych kolorów nadwozia wzbogaciła się o nowy lakier Sonic Gray, który jest oferowany we wszystkich wersjach wyposażenia. Ponadto japoński crossover w odmianach F Sport Edition, F Sport oraz Omotenashi otrzymał aerodynamiczne nakładki na błotniki w kolorze nadwozia.

Lexus UX (2022)

Nowości czekają także we wnętrzu Lexusa UX. Klienci, którzy zdecydują się na zakup wersji F Impression, mają teraz do wyboru dwa nowe wzory tapicerki ze skóry Tahara w kolorze białego jesionu (White Ash) oraz czarnym (Black) z eleganckimi brązowymi przeszyciami.

Lexus UX (2022)

Sprawdź aktualny cennik Lexusa UX:

Lexus UX – opis wersji i cennik

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji