Współpraca reklamowaWyprzedaże aut? Nie tylko na koniec roku!

Wyprzedaże aut? Nie tylko na koniec roku!

Za najlepszy czas do korzystnego zakupu auta uchodzi koniec roku, kiedy salony uruchamiają wyprzedaże. Okazuje się, że okazje można upolować także u progu wiosny!

Nikt nie lubi przepłacać. Bez względu na to, czy kupuje tani produkt, czy bardzo drogi – jak chociażby samochód. Doskonale wiedzą o tym sprzedawcy, którzy oferują różne rabaty czy organizują promocje lub wyprzedaże. W świecie motoryzacji za najkorzystniejszy czas na zakupy uchodzi koniec jednego roku i początek kolejnego. Nie oznacza to jednak, że promocje nie są prowadzone także w innych okresach, czego przykładem są aktualne oferty w salonach marki Fiat Professional.

Fiat Professional - obnizki cenŚwiat motoryzacji wraca do równowagi, którą naruszyły pandemiczne zawirowania, przerwania łańcuchów logistycznych czy wreszcie spadek zamówień auta, ograniczenia produkcji oraz późniejsze niedobory pojazdów.

Obecnie dostępność pojazdów znacząco się poprawiła. Sprawnie przebiegają nie tylko dostawy zamówionych samochodów. Dealerzy mają na swoich placach gotowe do odbioru samochody. Oczywiście ich konfiguracje, a więc także ceny są zróżnicowane. W dobie internetu klient nie musi już jeździć po salonach w odległych zakątkach kraju w poszukiwaniu pojazdu, który sprosta jego oczekiwaniom, a jednocześnie będzie czekał już na właściciela.

Fiat Professional - samochody gotowe do odbioruJest to szczególnie istotne w przypadku firm i przedsiębiorców, dla których czas to pieniądz. Doskonale wie o tym marka Fiat Professional, która na stronie salon.fiatprofessional.pl prezentuje – nierzadko na zdjęciach konkretnego egzemplarza – dostępne od ręki samochody z informacją o proponowanym rabacie. Dostępnie są zarówno fabrycznie nowe, użytkowe Fiaty, jak również tańsze od nich, eksploatowane przez krótki okres czasu, wyprzedawane przez dealerów samochody demonstracyjne. Z aktualnie dostępnymi pojazdami demo oraz ich cenami można zapoznać się na stronie demo.fiatprofessional.pl.

Oczywiście to nie koniec możliwości korzystnego zakupu dostawczego modelu Fiata po cenie niższej od cennikowej. Lubiane przez klientów modele są obecnie objęte akcją promocyjną. Wszystkie aktualnie prowadzone działania promocyjne są prezentowane na stronie www.fiatprofessional.com/pl/promocje.

Fiat Professional - promocje i wyprzedazeObecnie w ich ramach można cieszyć się Fiatem Scudo w Leasingu od 101% z rabatem 29 000 zł netto. Kto potrzebuje większego o rozmiar Fiata Ducato, w Leasingu od 101% może uzyskać na rabaty sięgające nawet 38 000 zł netto. Na oszczędności mogą liczyć także zainteresowani jednym z mniejszych modeli Fiata – w przypadku Doblo w Leasingu od 101% rabaty sięgają 26 000 zł netto. Z pełnymi ofertami wyprzedażowymi można zapoznać się u dealerów marki Fiat Professional.

Ponadto Fiat Professional proponuje inne narzędzia finansowe – w tym Pożyczkę 0%, Pożyczkę 60/40 czy Wynajem Długoterminowy. Wszystko to sprawia, że przedsiębiorca jest w stanie dopasować samochód dostawczy do swoich potrzeb oraz możliwości finansowych, a także cieszyć się nim bez zbędnego oczekiwania czy przepłacania. W przypadku samochodów marki Fiat Professional znaczenie mają nie tylko aspekty finansowe, ale również szerokie możliwości konfiguracji pojazdów, rozbudowana sieć serwisowa oraz dobre postrzeganie pojazdów przez rynek wtórny, które ułatwia ewentualną odsprzedaż samochodu dostawczego.

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU
NEWSY
Polecane
Wybór redakcji