Auto Blak – polernik samochodowy

  • Pełen etat
  • Warszawa
  • 6 000 - 7 500 zł brutto PLN / Miesiąc

autoblak-logo

Auto Blak – polernik samochodowy

Zakres obowiązków

  • Polerowanie samochodów po naprawie lakierniczej
  • Współpraca z innymi działami w celu naprawy pojazdu

Wymagania

  • Znajomość technologii napraw lakierniczych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Staranność, dokładność i skrupulatność
  • Sumienność w realizacji powierzonych zadań
  • Gotowość do poszerzania umiejętności i wiedzy
  • Dbanie o swoje stanowisko pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w najnowocześniejszym autoryzowanym serwisie blacharsko-lakierniczym TESLA
  • Możliwość rozwoju i pracy z nowoczesnymi technologiami w przyjaznym, młodym i dynamicznym zespole, w stabilnej firmie
  • Umowę o pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Benefity pracownicze:
  • Kartę multisportu – darmowa siłownia, basen, fitness i wiele innych atrakcji
  • Bezpłatną opiekę medyczną,
  • Nowocześnie wyposażone biuro z zapleczem socjalnym i rekreacyjnym dla pracowników
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od osiąganych wyników
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na kontakt@auto-blak.pl

NEWSY