Współpraca reklamowaDucato jako baza do zabudowy. Wybór profesjonalistów

Ducato jako baza do zabudowy. Wybór profesjonalistów

Profesjonaliści mogą potrzebować auta dostawczego, które będzie perfekcyjnie dopasowane do ich potrzeb. Naprzeciw ich oczekiwaniom wychodzi marka Fiat Professional, oferująca Ducato w wersji do zabudowy.

Laweta pomocy drogowej, wywrotka, skrzynia ładunkowa czy chłodnia to tylko krótka lista zabudów, jakie mogą trafić na podwozie Fiata Ducato w wersji do zabudowy. W przypadku samochodów użytkowych możliwości konfiguracji są znacznie ważniejsze niż w przypadku aut osobowych. Nie bez przyczyny marka Fiat Professional chwali się, że Ducato występuje w przeszło 10 000 kombinacji i wersji.

Fiat Ducato do zabudowy

W rezultacie każdy, kto potrzebuje profesjonalnego rozwiązania, dzięki któremu będzie mógł lepiej wykonywać swoją pracę, może zamówić Ducato z kabiną oraz gołą ramą w tylnej części, a następnie zabudować ją – korzystając z oferty partnerów Fiata czy niezależnych firm.

Precyzyjne dopasowanie Ducato do zabudowy do potrzeb zapewnia różnorodność wersji. Punkt wyjścia to podwozie z tzw. pojedynczą kabiną, która może pomieścić do trzech osób. Dostępna jest też tzw. podwójna kabina, która ma dodatkową parę drzwi i może pomieścić do sześciu osób czy większą ilość sprzętu lub narzędzi. Poza klasyczną ramą z tyłu Ducato do zabudowy jest też oferowane z tylną platformą – to nie tylko solidna baza do zabudowy, ale także niżej położony próg załadunku.

Ducato - rama do zabudowyNa tym nie kończą się czynniki, które sprawiają, że Ducato w wersji do zabudowy jest optymalnym wyborem dla firmy. Nie można zapominać, że od debiutu w 1981 r. Ducato było stale ulepszane. Obecnie sprzedawany w ponad 80 krajach na całym świecie model jest nie tylko solidny i możliwy do konfigurowania na wiele sposobów, ale również wyposażony w wiele systemów ponoszących komfort i bezpieczeństwo.

Fiat Ducato - wersja do zabudowy

Nowa 9-biegowa, automatyczna skrzynia poprawia wygodę użytkowania auta i osiągi, a także zmniejsza spalanie. Nowy diesel 2.2 jest dostępny w wariantach o rozwijających 120, 140, 160 i 180 KM. Tak szerokie spektrum ułatwia dobranie wersji do preferencji klienta, masy pojazdu dostawczego czy typu tras, które przyjdzie nim pokonywać. Popularność modelu przekłada się na zaplecze serwisowe. W Europie nie brakuje warsztatów, które w razie potrzeby będą w stanie rozwiązać problemy, korzystając z łatwo dostępnych części zamiennych.

Ducato w wersji do zabudowy

Z Ducato w wersji do zabudowy korzystają nie tylko przedsiębiorcy, którzy potrzebują solidnej podstawy pod lawetę, wywrotkę, food trucka czy chłodnię. Czytelnicy wiodącego niemieckiego magazynu motoryzacyjnego „Promobil” uznali, że Fiat Ducato jest „Najlepszą bazą pod kampery 2023″. Samochód z oferty marki Fiat Professional nie tylko pokonał wielu konkurentów, ale również kontynuował zwycięską passę, zdobywając prestiżowy tytuł piętnasty raz z rzędu. Coroczny wybór czytelników niemieckiego magazynu już od ponad ćwierć wieku stanowi istotny wyznacznik trendów w dziedzinie samochodów rekreacyjnych. Prestiżowa nagroda to także potwierdzenie zaufania, jakim użytkownicy kamperów obdarzają Ducato.

Ducato jako baza pod kamperaZa włoskim modelem przemawia także duża różnorodność wersji. Od krótkich, idealnych do budowy zwrotnego kampervana, po samą kabinę ze szkieletem podwozia – chętnie zamawianą przez firmy budujące kampery tzw. półintegra. Sektor pojazdów rekreacyjnych to długotrwały i strategiczny biznes – zarówno dla marki Fiat Professional, jak i jej flagowego modelu Ducato. Podstawą sukcesu tego modelu jest strategia projektowania samochodu jako platformy dla dodatków już na etapie prac nad modelem. Ducato od zawsze oferowało modułowość, właściwości jezdne jak w samochodzie osobowym i wszechstronność, cechy, którym mówiąc w skrócie, obok ciągłych innowacji, zawdzięcza swoje osiągnięcia.

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU
NEWSY
Polecane
Wybór redakcji