Marka Nr 1 2020 – wynikiKosmetyki samochodowe 2020

Kosmetyki samochodowe 2020

Rosnąca oferta kosmetyków skłania kierowców do samodzielnej pielęgnacji swojego auta. Przedstawiamy najlepszych producentów chemii samochodowej w programie Marka Nr 1!

W dzisiejszych czasach na półkach sklepowych wręcz roi się od różnorakich preparatów i środków pomagających zadbać o estetyczną stronę samochodu. Kosmetyki samochodowe kupimy przy tym nawet na stacjach benzynowych i w zwykłych hipermarketach, w dodatku za naprawdę rozsądne pieniądze. Nic zatem dziwnego, że kierowcy coraz bardziej dbają o swoje auta, podstawowe prace wykonując przy tym samodzielnie. Przez lata próbują środków z różnych półek cenowych i przekonują się, że nie zawsze warto dopłacać do droższego preparatu. Nierzadko dana marka kosmetyku staje się „tą ulubioną”, a przekonany użytkownik samochodu sięga po kolejne produkty tego producenta.

Polscy kierowcy wybrali najlepsze kosmetyki samochodowe!

Nasza redakcja zajmuje się badaniem satysfakcji polskich kierowców już od wielu lat. Przeprowadzane przez nas rankingi Wyboru Kierowców kilkukrotnie wyłaniały najlepszych z kluczowych dziedzin motoryzacji, w tym właśnie z zakresu kosmetyków samochodowych. W tym roku nasi Czytelnicy również wybrali swoje ulubione firmy produkujące chemię do pielęgnacji auta. Znamy już wyniki tegorocznej edycji programu, który teraz nosi nazwę Marka Nr 1. Kto tym razem spotkał się z największą aprobatą kierowców?

Podziel się swoją opinią na temat produktu,
oddając głos w programie Marka Nr 1!

Bez wątpienia powody do świętowania ma firma Autoland. Nie dość, że została Marką Nr 1 w kategorii „Kosmetyki samochodowe”, to jeszcze zaliczyła awans aż o dwa miejsca. Za nią ulokował się Sonax, który powtórzył doskonały wynik sprzed roku. Na trzecim miejscu wylądował ubiegłoroczny lider, czyli Meguiar’s. Kolejni uznani producenci kosmetyków – Plak, K2, Moje Auto, Turtle Wax – utrzymały swoje wysokie notowania. Spadek zaliczył natomiast Wurth oraz Shiny Garage. Firma Motul, pomimo sporego awansu, wylądowała na trzecim miejscu od końca.Logo-Marka#1

Wyniki badania Marka Nr 1 – kosmetyki samochodowe
Lp Marka Wynik Zmiana % Pozycja względem ubiegłego roku
1 Autoland 56,8% +5,5%  +2 
2 Sonax 55,5% +1,0%  bez zmian 
3 Meguiar’s 55,2% -6,9%  -2 
4 Plak 53,6% +3,4%  bez zmian 
5 K2 49,8% +0,7%  bez zmian 
6 MojeAuto 47,6% -1,1%  bez zmian 
7 Turtle Wax 45,0% -0,2%  bez zmian 
8 Motul 42,4% +2,0%  +2 
9 Wurth 42,2% -0,8%  -1 
10 Shiny Garage 41,1% -0,4%  -1 

W edycji 2020 programu Marka Nr 1 Czytelnicy wypełnili już ponad 100 tysięcy ankiet. Wszystkim użytkownikom bardzo dziękujemy, że tak chętnie dzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Zachęcamy do wypełniania ankiet także w pozostałych 8 kategoriach, które czekają teraz na Was przez cały rok!

Polecamy także uwadze kompletne wyniki poprzednich edycji programu Wybór Kierowców:

Wybór Kierowców 2019 – wyniki

Wybór Kierowców 2018 – wyniki

Wybór Kierowców 2017 – wyniki

Wybór Kierowców 2016 – wyniki

Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na FACEBOOKU
NEWSY
Polecane
Wybór redakcji