BMW serii 3 Gran Turismo

Nieoznakowane BMW 330i GT zderzyło się z innym BMW w miejscowości Dziadkowice w powiecie siemiatyckim. Policjanci korzystali z tego auta niecały rok.

Portal Kurier Poranny poinformował, że we wtorek przed godz. 10:00 w miejscowości Dziadkowice doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów marki BMW. Nieoznakowany radiowóz z siemiatyckiej drogówki zderzył się z BMW E46. Wiadomość o tym zdarzeniu pojawiła się na grupie Kolizyjne Podlasie na Facebooku, poniżej zdjęcie, które jeden z internautów zamieścił w komentarzu:

Autor: Pietrek Pietrek / Kolizyjne Podlasie

Nadal trwają czynności wyjaśniające i nie wiadomo, kto jest winny spowodowania tej kolizji. Aspirant Marcin Gawryluk z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku w rozmowie z reporterem Kuriera Porannego powiedział, że w momencie zdarzenia nieoznakowane BMW poruszało się jako pojazd uprzywilejowany, czyli miało włączone sygnały świetlne i dźwiękowe.

Jak ustalono, rozbite BMW 330i Gran Turismo trafiło w ręce siemiatyckich policjantów w lipcu 2019 r. Uroczyste odebranie auta miało miejsce podczas ubiegłorocznego Święta Policji w Hajnówce.

Nowe nieoznakowane BMW w siemiatyckiej drogówceUwaga kierowcy, w powiecie siemiatyckim w najbliższych dniach na drogi…

Opublikowany przez Podlasie24.pl Wtorek, 16 lipca 2019

Zobacz również:

Tablice rejestracyjne służb mundurowych

Źródło: Kurier Poranny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here