Niestety na drogach wciąż nie brakuje aut w złym stanie technicznym. Jednak to, co odkryli policjanci w tej ciężarówce to już szczyt „druciarstwa”.

Pomimo nawet najbardziej rygorystycznych przepisów dotyczących badania technicznego, w zasadzie niemożliwe jest wyeliminowanie z ruchu wszystkich niesprawnych samochodów. Wiele takich aut od dawna nie było na przeglądzie w stacji kontroli pojazdów, a ich kierowcy liczą głównie na własne szczęście.

Australijscy policjanci podczas rutynowej kontroli drogowej zatrzymali półciężarówkę, której stan techniczny pozostawiał wiele do życzenia. Funkcjonariusze musieli się mocno zdziwić, gdy zobaczyli, jak wygląda układ kierowniczy i zawieszenie w tym samochodzie.

Na zdjęciach widzimy mocno zużytą końcówkę drążka kierowniczego, z której częściowo wysunął się już przegub kulowy. Całość trzymała się dzięki misternej konstrukcji z pasa transportowego, trytytki i drutu.

Redakcja poleca:

Samodzielna wymiana końcówki drążka kierowniczego

Źródło: The Drive

6 KOMENTARZE

  1. Leoncio CIEBJE w pasiaki debilu jak ty taczką jezdzis oby wogule to nie wiesz w kturą stronę kółko SIĘ KRĘCI jak mus to tak bywa aby dojechać do celu ofiaro bez muzgu. We wolwie tak miałem to zawinołem linką gumowa mocno aby gałka jablko NIE wyleciało i sobie dojechał na spoko do celu najbliższego serwisu OK.

  2. Rafi.Końcówka drążka tak zużyła by się podczas jednej trasy? To nie opona – wystrzał,albo pióro resoru.Jezdzil z tym dłuższy czas…..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj