SPIS ŻARÓWEK SAMOCHODOWYCH - LISTA MODELI

Żarówki Audi A3 (8L) – jakie potrzebne do wymiany?

Jesteś posiadaczem Audi A3 z generacji 8L? Poniżej znajdziesz pełen spis żarówek, jakie są przeznaczone do tego samochodu.

Żarówki Audi A3 (8P) – jakie potrzebne do wymiany?

Dla posiadaczy Audi A3 drugiej generacji, przygotowaliśmy wykaz wszystkich rodzajów żarówek, w jakie wyposażony jest ten samochód. Spis uwzględnia m. in. typ nadwozia czy rocznik pojazdu.

Żarówki Audi A4 (B6) – jakie potrzebne do wymiany?

Wszyscy właściciele Audi A4 z generacji B6, mogą znaleźć poniżej spis żarówek, które są zainstalowane w wymienionym aucie. Lista zawiera komplet świateł i przypisany im typ żarówki.

Żarówki Audi A4 (B7) – jakie potrzebne do wymiany?

Poniżej przedstawiamy spis żarówek do Audi A4 z generacji B7. Lista uwzględnia szczegółowe parametry tego samochodu.

Żarówki Audi A4 (B8) – jakie potrzebne do wymiany?

Chcesz kupić nową żarówkę do swojego Audi A4 z czwartej generacji, ale nie orientujesz się w jej rodzajach? W tym celu przygotowaliśmy pełen wykaz żarówek tego samochodu.

Żarówki Audi A6 (C5) – jakie potrzebne do wymiany?

W poniższym wykazie żarówek do Audi A6 w wersji C5, zawarto wszystkie niezbędne informacje o oświetleniu. Sprawdź, jakie żarówki są przeznaczone dla Twojego auta.

Żarówki Audi A6 (C6) – jakie potrzebne do wymiany?

Kiedy w samochodzie popsuje się żarówka, to wiele osób nie wie, jaki jest jej rodzaj. Dlatego przygotowaliśmy spis wersji żarówek. Tym razem prezentujemy źródła światła w Audi A6 z generacji C6.

Żarówki BMW seria 1 (E87) – jakie potrzebne do wymiany?

Przygotowana przez nas lista żarówek BMW z pierwszej serii w generacji E87, uwzględnia również informacje o rodzaju nadwozia czy dane o oświetleniu. Sprawdź, jakie elementy są zamontowane w Twoim samochodzie.

Żarówki BMW serii 3 (E46) – jakie potrzebne do wymiany?

W poniższym tekście przygotowaliśmy dla Was spis żarówek obecnych w BMW trzeciej serii z generacji E46. Przekonaj się, z czego składa się oświetlenie w Twoim aucie.

Żarówki BMW serii 3 (E90) – jakie potrzebne do wymiany?

Dla właścicieli BMW z trzeciej serii (E90) na pewno pomocny będzie wykaz żarówek umieszczonych w samochodzie. Przy jego tworzeniu wzięto pod uwagę też rocznik oraz typ nadwozia.

Żarówki BMW serii 5 (E39) – jakie potrzebne do wymiany?

Potrzebujesz nowej żarówki do swojego BMW piątej serii z generacji E39, ale nie wiesz jaki jest jej typ? Dowiesz się tego czytając poniższy artykuł.

Żarówki BMW serii 5 (E60) – jakie potrzebne do wymiany?

Przy opracowywaniu spisu żarówek dla BMW piątej serii z generacji E60, uwzględniono np. rok produkcji auta czy wersję nadwozia. Przekonaj się, w jakie żarówki wyposażony jest ten samochód.

Żarówki Citroen C3 (I) – jakie potrzebne do wymiany?

Pragniesz dowiedzieć się więcej o oświetleniu w swoim Citroenie C3 pierwszej generacji? Aby w tym pomóc, sporządziliśmy spis wszystkich rodzajów żarówek przeznaczonych dla tego modelu.

Żarówki Citroen C4 (I) – jakie potrzebne do wymiany?

Wszystkim właścicielom Citroena C4 pierwszej generacji, może okazać się pomocny przygotowany przez nas poniższy spis żarówek. Uwzględnia on zarówno rodzaj nadwozia, jaki i rok produkcji.

Żarówki Citroen C5 (II) – jakie potrzebne do wymiany?

Zainteresowani wyposażeniem technicznym swojego auta, powinni zwrócić uwagę na zastosowane rodzaje żarówek. W poniższym tekście przybliżono typy żarówek dla Citroena C5 drugiej generacji.

Żarówki Fiat Bravo (II) – jakie potrzebne do wymiany?

Zaprezentowany poniżej spis żarówek w Fiacie Bravo drugiej generacji przedstawia w całości oświetlenie tego samochodu. Zawiera on także rodzaj nadwozia i rocznik konkretnej wersji auta.

Żarówki Fiat Grande Punto – jakie potrzebne do wymiany?

Poniższy wykaz żarówek dla Fiata Grande Punto został oparty m. in. na roku produkcji tego modelu czy rodzaju zastosowanego nadwozia. Przekonaj się, z czego składa się oświetlenie wskazanego pojazdu.

Żarówki Ford Focus (Mk2) – jakie potrzebne do wymiany?

Jeśli potrzebna jest wymiana uszkodzonej żarówki w Fordzie Focusie drugiej generacji, to przydatny będzie poniższy spis z rodzajami żarówek w tym modelu. Sprawdź, z czego składa się oświetlenie wskazanego auta.

Żarówki Ford Focus (Mk3) – jakie potrzebne do wymiany?

Poniżej przygotowano listę żarówek, które są przeznaczone dla trzeciej generacji Forda Focusa. Przekonaj się, jakie oznaczenie mają źródła oświetlenia w tym samochodzie.

Żarówki Ford Mondeo (Mk3) – jakie potrzebne do wymiany?

W zamieszczonym poniżej wykazie żarówek przeznaczonych dla trzeciej generacji Forda Mondeo, przedstawiono szczegółowo konkretne rodzaje oświetlenia. Oparto się również na typie nadwozia czy roku produkcji auta.

Żarówki Ford Mondeo (Mk4) – jakie potrzebne do wymiany?

Jeśli potrzebujesz wymienić żarówkę w Fordzie Mondeo czwartej generacji, to niezbędna jest wiedza o typach zainstalowanych w nim żarówek. Poniżej przedstawiono pełny spis źródeł światła w tym samochodzie.

Żarówki Honda Civic (VII) – jakie potrzebne do wymiany?

Właściciele Hondy Civic siódmej generacji, powinni zwrócić uwagę na oświetlenie zastosowane w tym samochodzie. W poniższym tekście zaprezentowano wszystkie rodzaje obecnych w nim żarówek.

Żarówki Honda Civic (VIII) – jakie potrzebne do wymiany?

Zaprezentowany poniżej spis żarówek zainstalowanych w ósmej generacji Hondy Civic, oparto m. in. na rodzaju nadwozia oraz roku produkcji. Dowiedz się więcej o wyposażeniu technicznym tego pojazdu.

Żarówki Honda Jazz (I) – jakie potrzebne do wymiany?

Żeby lepiej zorientować się w oświetleniu umieszczonym w Hondzie Jazz pierwszej generacji, przygotowaliśmy wykaz zastosowanych w niej żarówek. Uwzględniono w nim też rodzaj nadwozia.

Żarówki Kia Cee’d (I) – jakie potrzebne do wymiany?

Przekonaj się, z jakich żarówek składa się oświetlenie Kii Cee’d pierwszej generacji. Poniżej przedstawiono szczegółową listę tych elementów.

Żarówki Mazda 6 (I) – jakie potrzebne do wymiany?

Zaprezentowany spis żarówek Mazdy 6 z pierwszej generacji, uwzględnia także typ posiadanego nadwozia czy przedniego oświetlenia. Sprawdź szczegóły czytając poniższy tekst.

Żarówki Opel Astra (H) – jakie potrzebne do wymiany?

Przygotowany wykaz żarówek Opla Astry z generacji H, został oparty na roku produkcji, typie przedniego oświetlenia, a także rodzaju nadwozia. Sprawdź i dowiedz się, jakie źródła oświetlenia są dobre dla tego samochodu.

Żarówki Opel Corsa (D) – jakie potrzebne do wymiany?

W poniższym spisie uwzględniliśmy wszystkie typy żarówek odpowiednie dla czwartej generacji Opla Corsy. Sprawdź zanim postanowisz kupić nowe oświetlenie do samochodu.

Żarówki Opel Astra (G) – jakie potrzebne do wymiany?

Szukasz odpowiedniej żarówki do Opla Astry z generacji G? Z poniższego tekstu dowiesz się, jakie rodzaje żarówek są dopasowane do tego auta.

Żarówki Opel Corsa (C) – jakie potrzebne do wymiany?

Planujesz zakup nowej żarówki do Opla Corsy z generacji C? Zanim to zrobisz, sprawdź poniższy wykaz żarówek przeznaczonych dla tego samochodu.

Żarówki Opel Vectra (C) – jakie potrzebne do wymiany?

Chcesz dowiedzieć się więcej o odpowiednich żarówkach do Opla Vectry z generacji C? Poniżej zaprezentowano listę z różnymi rodzajami tego elementu.

Żarówki Peugeot 206 – jakie potrzebne do wymiany?

W przygotowanym spisie żarówek do Peugeota 206, uwzględniono takie cechy, jak typ nadwozia oraz rocznik samochodu. Sprawdź, jakie dokładnie żarówki są przeznaczone do tego pojazdu.

Żarówki Peugeot 307 – jakie potrzebne do wymiany?

Jeśli masz w planach wymianę żarówek w Peugeocie 307, to zapoznaj się ze szczegółowym wykazem typów żarówek przedstawionym poniżej.

Żarówki Peugeot 407 – jakie potrzebne do wymiany?

Posiadacze Peugeota 407, którzy planują kupić nową żarówkę do samochodu, powinni wcześniej zapoznać się z ich wszystkimi rodzajami. Poniżej zamieszczono pełną listę żarówek dopasowanych do tego samochodu.

Żarówki Renault Megane (II) – jakie potrzebne do wymiany?

W poniższym artykule przedstawiono pełny spis żarówek do Renault Megane drugiej generacji. Przekonaj się, jaką kupić, kiedy obecna się zepsuje.

Żarówki Renault Scenic (II) – jakie potrzebne do wymiany?

W zamieszczonym poniżej spisie wyszczególniono różne typy żarówek Renault Scenic drugiej generacji. Sprawdź, które nadają się do tego pojazdu.

Żarówki Skoda Fabia (I) – jakie potrzebne do wymiany?

Każde auto posiada innego rodzaju żarówki. W tym artykule wymieniono wszystkie żarówki, które nadają się do Skody Fabii pierwszej generacji.

Żarówki Skoda Fabia (II) – jakie potrzebne do wymiany?

Chcesz wymienić zepsutą żarówkę w samochodzie? Najpierw sprawdź, jakie będą odpowiednie dla Twojego modelu. Poniżej zaprezentowano spis żarówek dla Skody Fabii drugiej generacji.

Żarówki Skoda Octavia (II) – jakie potrzebne do wymiany?

W poniższym tekście opracowano listę z typami żarówek dla Skody Octavii drugiej generacji. Uwzględniono przy tym rodzaj nadwozia oraz rocznik samochodu.

Żarówki Skoda Octavia (III) – jakie potrzebne do wymiany?

Poniżej prezentujemy wyszczególnione rodzaje żarówek, które są dopasowane do Skody Octavii trzeciej generacji. Przekonaj się, z czego składa się oświetlenie tego pojazdu.

Żarówki Toyota Auris (I) – jakie potrzebne do wymiany?

Istnieją różne wersje żarówek zamontowanych w Toyocie Auris pierwszej generacji. W tym tekście przybliżono pełen wykaz tego elementu.

Żarówki Toyota Avensis (II) – jakie potrzebne do wymiany?

Lista żarówek do Toyoty Avensis pierwszej generacji została opracowana z uwzględnieniem rocznika auta, typem nadwozia i przedniego oświetlenia. Sprawdź szczegóły i dowiedz się więcej o źródłach światła w tym samochodzie.

Żarówki Volvo V50 – jakie potrzebne do wymiany?

Nie wiesz jaką żarówkę kupić do Volvo V50? Poniżej znajdziesz spis z wszystkimi rodzajami żarówek pasującymi do tego modelu.