salon skoda lellek

Koronawirus wstrząsnął naszą gospodarką, ale ci, którzy noszą się z zamiarem zakupu nowego samochodu, mogą na tym skorzystać. Przykładem jest Skoda, która świętuje w tym roku swoje 125. urodziny.

„Zamknięcie” gospodarki doprowadziło do ogromnego tąpnięcia w sprzedaży nowych aut na świecie i w Polsce. Choć od marca do maja salony samochodowe z reguły działały normalnie, liczba klientów drastycznie spadła (np. w kwietniu o ok. 2/3 rok do roku). Teraz importerzy starają się przywrócić ruch i przyciągnąć zainteresowanie potencjalnych nabywców – oczywiście rabatami.

NASZ SKLEP

Specjalną ofertę przygotowała m.in. Skoda, która świętuje w tym roku swoje 125. urodziny. Korzenie marki sięgają bowiem 1895 r. – zaczęło się od produkcji rowerów, ale wkrótce dołączyły do nich motocykle oraz samochody. Więcej na temat jubileuszu Skody i jej kamieni milowych pisaliśmy tutaj. Z tej okazji producent oferuje szereg upustów praktycznie na wszystkie swoje modele:

Poza tym marka oferuje leasing 1% dla klientów indywidualnych (tzw. leasing niskich rat z niską opłatą wstępną) oraz korzystne pakiety serwisowe (Skoda Premium Care). Np. pakiet przeglądów okresowych na 3 lata (z ograniczeniem do 60 000 km) kosztuje 1 zł.

Samochody dostępne od ręki można obejrzeć w sklepie Skody online, pod tym adresem. Podobnie jak kilka innych marek, klienci mogą skorzystać z salonu online i odbyć rozmowę z handlowcem (także w formie wideokonferencji) przez internet.

Ofensywę w salonach prowadzą też inne marki. Volkswagen przejmuje płatność trzech pierwszych raz w ramach leasingu EasyDrive (a dla pozostałych leasingów i kredytów oferuje ubezpieczenie komunikacyjne na rok za 1 zł) oraz ubezpieczenie od utraty pracy. Do tego dochodzą rabaty (np. do 20 000 zł na Arteona i Touarega). Więcej szczegółów można poznać w wirtualnym salonie VW – Volkswagen e-Home.

Swoje auta przeceniają także:

Z kolei Audi wprowadziło finansowanie, w którym spłaca za klienta dwie pierwsze raty i finansuje ubezpieczenie od utraty pracy lub zapewnia możliwość bezkosztowego zakończenia umowy przez 12 miesięcy (więcej na audi.pl).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj