Camptoo wynajem kamperów

Dzięki Camptoo można wynająć prywatny kamper na podobnej zasadzie jak pokój w hotelu. To intratna opcja dla ich właścicieli oraz osób chcących go wypożyczyć.

Firmę Camptoo założyło kilkoro przyjaciół z Holandii, którzy planowali na wakacje wybrać się kamperem, ale nie mogli nigdzie znaleźć takowego samochodu w żadnej z wypożyczalni. Jednocześnie spostrzegli, że tego typu pojazdy u prywatnych właścicieli stoją przez długi czas nieużytkowane. Jak można się domyślać, zarówno zakup samochodu kempingowego, jak i jego całoroczne utrzymanie, trochę kosztują. Dlaczego by się nie odzyskać części wydatków, po prostu go wynajmując? Dzięki platformie Camptoo stało się to możliwe, od niedawna także u nas.

Camptoo działa na podobnych zasadach jak witryny oferujące miejsca noclegowe w hotelach i pensjonatach. Na stronie głównej należy wybrać interesujący nas termin, liczbę osób oraz miejsce odbioru kampera czy też przyczepy kempingowej. Tu mamy do wyboru 15 krajów, w tym nawet Australię i Wielką Brytanię, a od niedawna także Szwecję, Finlandię i Polskę. Jest to o tyle wygodne, że chcąc podróżować za granicą nie musimy wynajmować kampera w Polsce, tylko np. polecieć samolotem i odebrać go już na miejscu. Oszczędzamy tym samym na czasie rezerwacji i wydatkach na paliwo.

Po znalezieniu interesującej oferty pozostaje ją zarezerwować i wpłacić zaliczkę. Camptoo odpowiada za weryfikację osób wynajmujących kampery/przyczepy, zapewnia wszystkie potrzebne dokumenty i „bierze na siebie” kwestie ubezpieczeniowe. Biorąc pod uwagę niewiarygodną popularność „domów na kółkach” w zeszłym roku, wynajmujący nie powinni narzekać na brak zainteresowania. To doskonała okazja do zwrotu części kosztów ponoszonych za samo posiadanie kampera. Osoby zainteresowane wypożyczeniem nie muszą go rezerwować z wyprzedzeniem – nie brakuje ofert dostępnych od ręki.

Oprócz Camptoo w Polsce działają inne firmy wypożyczające kampery na tradycyjnych zasadach lub wynajmujące je od prywatnych osób (partnerów). Zalicza się do nich motorhome.pl, których samochód kempingowy znalazł się na zdjęciu głównym tego materiału. Z ofertą tej firmy można zapoznać się na stronie internetowej motorhome.pl.

Polecamy także:

Samochody kempingowe: rodzaje, wyposażenie i używane kampery

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj