Volkswagen ID.3

Zanim pierwsze ID.3 trafią do klientów, 150 sztuk tego modelu otrzymali pracownicy Volkswagena. Mają sprawdzić, jak ten „elektryk” sprawdza się w codziennej eksploatacji.

Volkswagen wiąże spore nadzieje z nowym ID.3. To pierwszy w pełni elektryczny model tej marki, który powstał na platformie MEB. Kompaktowy „elektryk” miał swoją premierę podczas ubiegłorocznego salonu samochodowego we Frankfurcie, kradnąc przy tym show ósmej odsłonie Golfa, której prezentacja została przełożona. Niedawno poznaliśmy cennik limitowanej wersji 1ST, a pierwsze auta mają być dostarczone do nabywców we wrześniu.

Volkswagen ID.3 jest już na ostatniej prostej do rynkowego debiutu, dlatego nie dziwi, że koncern z Wolfsburga stara się jeszcze raz wszystko dokładnie przetestować. Właśnie dlatego 150 pracowników z zakładów w Zwickau, Chemnitz i Dreźnie otrzymało do testów przedprodukcyjne egzemplarze ID.3.

Wydaje się, że nie ma lepszego sprawdzianu dla samochodu niż test w normalnych, codziennych warunkach, czyli podczas dojazdów do pracy i na zakupy. Jeśli w aucie coś wymaga poprawienia, to podczas tej ostatecznej próby na pewno zostanie zauważone i gotowe ID.3 otrzyma stosowną aktualizację jeszcze przed odbiorem przez klienta.

Redakcja poleca:

Jakie doświadczenie z „elektrykami” mają Polacy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj