Volkswagen T6

Volkswagen Financial Services użyczy bezpłatnie Ochotniczym Strażom Pożarnym 30 samochodów, które będą wykorzystywane do niesienia pomocy potrzebującym. Umowę w tej sprawie VWFS podpisał ze Związkiem Ochotniczych Straży Pożarnych.

Samochody trafią do OSP zrzeszonych w Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. Do wszystkich 30 aut przypisane są karty paliwowe z limitem umożliwiającym swobodne wykorzystanie samochodów w akcji, a VWFS zapewnia im pełną obsługę serwisową. Każdy z Volkswagenów Transporterów T6 ma napęd na 4 koła, co jest dodatkowym atutem w codziennej pracy strażaków. Strażacy doposażą samochody w środki i urządzenia do zwalczania i przeciwdziałania COVID–19.

NASZ SKLEP

Przekazane Volkswageny Transportery to auta wielozadaniowe. Mogą pomieścić aż 6 osób wraz z wyposażeniem, przez co z powodzeniem sprawdzą się również w innych akcjach niż związane z epidemią, czy usuwaniem skutków suszy.

Pomagamy w taki sposób, w jaki potrafimy najlepiej – zapewniając pełną mobilność

— mówi Mikołaj Woźniak, Prezes Volkswagen Financial Services.

Współpraca z OSP nie jest przypadkowa. Strażak to zawód od lat cieszący się najwyższym poziomem zaufania publicznego. Straże ochotnicze pełnią bardzo ważną rolę w życiu społeczności lokalnych. Docierają wszędzie – nawet do najmniejszych miejscowości. Ich zadania to nie tylko gaszenie pożarów, ale także walka ze skutkami powodzi, nawałnic czy innych klęsk żywiołowych. Dziś oczywiście najważniejsza jest pomoc tym, którzy wciąż odczuwają skutki epidemii

– dodaje Mikołaj Woźniak.

Polecamy również:

Używany Volkswagen T5 (2003-2015) – opinie użytkowników

Co wyniknie z współpracy Volkswagena z Fordem?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj