Volkswagen e-Home

Niemiecka marka wprowadza nowatorski projekt Volkswagen e-Home. Dzięki tej usłudze możemy porozmawiać z ekspertem i otrzymać spersonalizowaną ofertę dotyczącą nowego auta bez wychodzenia z domu.

W dobie epidemii koronawirusa i w myśl zasady #zostańwdomu coraz większą popularność zyskują platformy do robienia zakupów online. Ten trend obejmuje również branżę samochodową. Volkswagen już od sierpnia 2017 r. umożliwia zapoznanie się z ofertą aut dostępnych od ręki u dealerów za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej, a teraz udostępnia klientom dodatkowo nowatorską usługę Volkswagen e-Home.

Projekt Volkswagen e-Home to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy oczekują możliwości zapoznania się z kompletem informacji dotyczących auta online, przed ewentualną wizytą w salonie dealerskim. Wnosimy obsługę klientów przez Internet na nowy poziom, chcąc zaoferować im najwyższy poziom komfortu, jak i bezpieczeństwa, co ma szczególne znaczenie w świetle aktualnej sytuacji związanej z epidemią koronawirusa. Jest to możliwe m.in. dzięki skorzystaniu z know-how ekspertów z Volkswagen Home, warszawskiego concept store’u marki oferującego topową jakość obsługi klientów – zaznacza Wojciech Usak, dyrektor marketingu marki Volkswagen w Polsce.

Na stronie https://od-reki.volkswagen.pl/ znajdziemy listę aut dostępnych w poszczególnych salonach dealerskich Volkswagena w całej Polsce. Aktualnie możemy wybierać spośród ponad 3800 ofert. Dzięki prostej wyszukiwarce w łatwy sposób można znaleźć samochód odpowiadający naszym potrzebom. Po odszukaniu wymarzonego auta i kliknięciu na odpowiedni przycisk, rozpoczniemy wideorozmowę z ekspertem Volkswagen e-Home. W tym celu nie musimy zostawiać swoich danych osobowych i oczekiwać na kontakt ze strony przedstawiciela salonu – połączenie następuje natychmiastowo i jest całkowicie bezpieczne.

Eksperci Volkswagen e-Home są do dyspozycji w godzinach 10:00-20:00 i dysponują odpowiednią wiedzą, aby kompleksowo wesprzeć klientów podczas zakupu auta. Naszą intencją jest znalezienie wymarzonego samochodu i opracowanie optymalnej oferty dla każdej osoby, która zdecyduje się na kontakt z nami poprzez wideokonferencję – mówi Mateusz Delikat, ekspert Volkswagen e-Home.

Eksperci Volkswagen e-Home to zespół specjalistów, którzy nie tylko udzielą odpowiedzi na wszystkie nasze pytania dotyczące samochodu, ale także zapewnią wsparcie przy jego zakupie, polegające m.in. na opracowaniu spersonalizowanej oferty czy symulacji finansowej i pomocy w kontakcie z dealerem, aż do momentu odbioru auta. Dzięki temu, zupełnie jak w prawdziwym salonie, zyskujemy osobistego doradcę, który towarzyszy nam przy wyborze i zakupie wymarzonego auta.

Co ważne, opisywane rozwiązanie jest oparte na sprawdzonej technologii wideo, która umożliwia m.in. bezpieczne przesyłanie dokumentów. W trosce o komfort i bezpieczeństwo klientów, Volkswagen e-Home może także pośredniczyć w umówieniu jazdy próbnej na terenie Warszawy wybranym modelem samochodu, który został poddany odpowiedniej dezynfekcji. Jest to usługa door to door, co oznacza, że interesujące nas auto zostanie przyprowadzone bezpośrednio przed nasz dom – sami nie musimy nigdzie jeździć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here