Tesla Model S

Oferta używanych aut elektrycznych stale rośnie. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę przed zakupem używanej Tesli Model S z dużym przebiegiem.

Tesla Model S trafiła do sprzedaży w 2012 r., ale dopiero od niedawna jest oficjalnie dostępna w Polsce – do tej pory wszystkie egzemplarze oferowane na naszym rynku były sprowadzane przez pośredników. Ceny fabrycznie nowego Modelu S zaczynają się od 364 990 zł za wersję Long Range, która zapewnia 610 km zasięgu i przyspieszenie do „setki” w 3,8 s.

Na portalu Otomoto znajdziemy obecnie 50 ofert sprzedaży używanych Tesli Model S – to zdecydowanie najpopularniejsze auto tego amerykańskiego producenta w polskich ogłoszeniach. Najtańszy, nieuszkodzony egzemplarz pochodzi z 2014 r., dotychczas przejechał 206 000 km i został wyceniony na 119 900 zł.

Szukając samochodu dla siebie, należy pamiętać, że Tesle importowane z USA mogą mieć powypadkową przeszłość, dlatego bezpieczniejszym wyborem będą auta z europejskiej sieci sprzedaży. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co należy sprawdzić przed zakupem używanego Modelu S oraz jak właściwie go eksploatować, polecamy poniższy film, przygotowany przez redakcję InsideEVs:

Zobacz również:

Ewolucja Tesli. Historia zmian w Modelu S

Rekordowa Tesla Model S – przejechała 1 milion km!

Tesla Model S kontra Porsche Taycan – test Top Gear

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj