Toyota CHR (2022)

Toyota C-HR doczekała się lekkiego odświeżenia na rok 2022. Na liście zmian znajdziemy m.in. zaktualizowane multimedia i nowy kolor nadwozia. Sprawdź szczegóły.

Toyota C-HR trafiła do sprzedaży w 2016 roku, a trzy lata później przeszła lifting. Na rok 2022 japoński crossover został ponownie odświeżony, jednak tym razem zmiany wprowadzono głównie we wnętrzu auta. Przekonajmy się zatem, jakie nowości oferuje Toyota C-HR 2022.

NASZ SKLEP

Toyota CHR (2022)

Najważniejszą nowością jest system multimedialny Toyota Smart Connect, który występuje w wersjach Style, Executive i GR Sport. Nowy infotainment ma większą moc obliczeniową, dzięki czemu działa szybciej i bardziej intuicyjnie, a do jego obsługi przewidziano 8-calowy ekran dotykowy HD. Integracja ze smartfonem za pośrednictwem Apple CarPlay odbywa się bezprzewodowo, natomiast w przypadku Android Auto konieczne jest podłączenie poprzez kabel USB.

Toyota CHR (2022)

Pokładowe multimedia zapewniają także dostęp do wielu inteligentnych usług łączności, takich jak nawigacja w chmurze, informacje o parkingach i zdarzeniach drogowych, bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania oraz agent głosowy, który potrafi rozpoznawać naturalne polecenia. Co istotne, przez pierwsze 4 lata od zakupu auta użytkownik nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z korzystaniem z tych funkcji.

Toyota CHR (2022)

Kilku zmian doczekała się również najpopularniejsza wersja Style. Ten poziom wyposażenia wybiera ponad 1/3 polskich klientów, natomiast w całej Europie stanowi przeszło 50% ogólnej sprzedaży. Od roku 2022 Toyota C-HR w odmianie Style oferuje nową tapicerkę materiałową ze wstawkami ze skóry ekologicznej, srebrną linię dekoracyjną na desce rozdzielczej i boczkach drzwi przednich, a także nowy wzór 18-calowych obręczy kół.

Toyota CHR (2022)

Na koniec należy jeszcze wspomnieć o nowym lakierze Deep Amethyst, który na zdjęciach świetnie komponuje się z oryginalnie stylizowanym nadwoziem C-HR. Dodatkowo w wersji GR Sport ten kolor nadwozia jest łączony z kontrastującym czarnym lakierem na dachu, przednich słupkach i tylnym spojlerze.

Redakcja poleca:

Toyota C-HR – opis wersji i cennik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj