NowościRozrywkaTesla Model 3 po 100 000 km – raport z eksploatacji

Tesla Model 3 po 100 000 km – raport z eksploatacji

Opisywana Tesla Model 3 w ciągu roku przejechała prawie 100 000 km. Sprawdź, jak przebiegała eksploatacja tego auta i jaka jest jego obecna wartość.

W związku z rosnącą popularność samochodów elektrycznych pojawia się coraz więcej pytań na temat ich awaryjności oraz rzeczywistych kosztów utrzymania. Na szczęście nie brakuje osób, które za pośrednictwem YouTube’a dzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z eksploatacją „elektryków”. Jednym z takich ludzi jest Kyle Conner, twórca kanału Out of Spec Motoring.

Kyle Conner w ubiegłym roku kupił nową Teslę Model 3 w najmocniejszej wersji Long Range AWD Performance, która po doposażeniu w kilka dodatków kosztowała 59 190 dolarów, czyli ok. 240 000 zł. Pomimo wybuchu pandemii i lockdownu, prezentowany egzemplarz był wyjątkowo intensywnie używany, o czym najlepiej świadczy jego przebieg – dokładnie 58 568 mil, czyli ponad 94 000 km.

Z poniższego nagrania (uwaga, trwa prawie 1,5 godziny) dowiecie się prawdopodobnie wszystkiego na temat eksploatacji Tesli Model 3. Conner dokładnie prezentuje stan karoserii, podwozia oraz wnętrza swojego auta, sprawdza jego obecną wartość, przedstawia dane dotyczące kosztów utrzymania, ładowania i degradacji baterii oraz odpowiada na pytania widzów.

Zobacz również:

Tesla Model 3 (2020) – polski cennik

***
Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na GOOGLE NEWS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji