Tesla Cybertruck

Jak pokazuje ostatnie nagranie, elektryczny pickup z trudem mieści się w biurze projektowym Tesli. Wiemy też, ile egzemplarzy Cybertrucka już powstało!

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Tesla Cybertruck to auto sporych rozmiarów. Ten elektryczny pickup mierzy 5,89 m długości, 2,03 m szerokości oraz 1,91 m wysokości. Z gabarytami Cybertrucka problem ma nawet jego twórca – Elon Musk.

NASZ SKLEP

Na początku grudnia szef Tesli został przyłapany podczas testowania swojego najnowszego dzieła po ulicach Los Angeles. Wyjeżdżając z parkingu przed restauracją w Malibu, przewrócił stojący przy krawężniku pachołek.

Tuż przed Wigilią do sieci trafiło nagranie, które pokazuje, że Cybertruck naprawdę jest nieco za duży. Pickup Tesli ledwo mieści się w drzwiach biura projektowego amerykańskiego producenta. Zobaczcie sami:

Uważny widz zauważy, że powyższy filmik nie dostarcza nam jedynie informacji o rozmiarach elektrycznego pickupa. W głębi biura projektowego możemy dojrzeć… drugiego Cybertrucka oraz czerwoną Teslę Roadster, która została zaprezentowana w listopadzie 2017 r., ale nadal czeka na swój rynkowy debiut.

Zobacz również: Postanowił strollować Teslę, stworzył własnego Cybertrucka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj