Circle K - zielona stacja

Circle K otworzyło wyjątkową stację paliw na warszawskim Wawrze. Przy budowie nowego obiektu zastosowano wiele ekologicznych rozwiązań. Dowiedz się więcej na ten temat.

Nowoczesna stacja Circle K powstała w Warszawie przy ul. Stoczniowców 5, w pobliżu dwóch ważnych arterii komunikacyjnych stolicy – mostu Siekierkowskiego oraz Wału Miedzeszyńskiego. To wyjątkowo ekologiczny obiekt – ponad 25% powierzchni działki stanowi zieleń, w tym zielony dach, który jest niespotykanym rozwiązaniem na stacji paliw. Dodatkowo zainstalowano także panele fotowoltaiczne do podgrzewania wody oraz zbiornik retencyjny wody deszczowej.

„Warszawski Wawer to okolica, w której działa już kilka naszych stacji. Kierowcy i okoliczni mieszkańcy chętnie nas odwiedzają, aby zatankować samochód, zrobić szybkie zakupy i skorzystać z oferty gastronomicznej. Widzimy potencjał tej lokalizacji i jestem dumny z tego, że dzięki zaangażowaniu zespołu do sieci Circle K dołączyła nowa stacja. Nie zwalniamy tempa działania, a nasze plany rozwoju są bardzo ambitne. W perspektywie roku chcemy otworzyć kilkadziesiąt nowych stacji” – powiedział Michał Ciszek, Prezes Circle K Polska.

Circle K - zielona stacja

Na najnowszej stacji Circle K możemy zatankować 5 rodzajów paliw, w tym paliwa premium o podwyższonych parametrach: miles 95, miles diesel, milesPLUS diesel, miles 98 oraz LPG SupraGaz. Podczas płacenia można również skorzystać z bogatej oferty punktu gastronomicznego, obejmującej kultowe Hot Dogi (w tym wakacyjną nowość – Hot Dog Szlachecki), przyrządzane na miejscu ciepłe kanapki i wrapy, świeżo wypiekane pieczywo oraz aromatyczną kawę Simply Great Coffee.

Do użytku oddano także myjnię z nowoczesnymi urządzeniami i innowacyjnymi technologiami Circle K MaxProtection i Circle K Ultra Shine oraz licznymi udogodnieniami jak np. możliwość płatności bezpośrednio przed wjazdem czy zegar pokazujący czas pozostały do pełnego umycia auta. Ponadto myjnia oferuje unikalne programy, m.in. Premium Super Sezon, którego parametry są dostosowane do danej pory roku, aby jak najlepiej chronić samochód przed wpływem warunków atmosferycznych.

Circle K - zielona stacja

Sieć Circle K liczy obecnie ponad 360 stacji paliw w całej Polsce, a w pierwszej połowie tego roku uruchomiono 16 nowych obiektów. Od połowy czerwca klienci mieszkający na terenie Warszawy otrzymali możliwość zamówienia zakupów spożywczych i ciepłych posiłków na wskazany adres poprzez aplikację Bolt Food. Dodatkowo na profilu Circle K na Facebooku można porozmawiać z chatbotem, który odpowiada na pytania klientów i pomaga w sprawnym uzyskaniu istotnych informacji. A to jeszcze nie koniec, ponieważ na drugą połowę roku zaplanowano wprowadzenie kolejnych ułatwień.

1 KOMENTARZ

  1. Nie jest to pierwsze zastosowanie zielonego dachu na stacji paliw w Polsce. W Krakowie przy ul. Włóczków 3, w sąsiedztwie Hotelu Novotel, znajduje się stacja paliw ORLEN, gdzie zielony dach funkcjonuje już od wielu lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here