10 Mercedes Samochody Używane

Liczba ofert na stronie: 116

Mercedes postarał się o elegancki wygląd swojej strony i zadbał o szerokie kryteria wyszukiwania ofert, z możliwością szybkiego wyboru interesującego modelu. Niestety, używanych aut jest wciąż za mało, bo zaledwie ponad setka. Mercedes selekcjonuje najmłodsze z nich na demonstracyjne i jednoroczne. Auta z obu tych grup mają maksymalnie 12 miesięcy. Na samochody demonstracyjne udzielana jest taka sama gwarancja jak do aut nowych.

Mercedes Samochody Używane
Mercedes Samochody Używane

11 Kia Samochody Używane

Liczba ofert na stronie: 79

Klienci wciąż nie mają wielkiego wyboru dostępnych aut. Szkoda, bo producent selekcjonuje samochody na maksymalnie 4-letnie, z przebiegiem nie większym niż 120 tys. km. Wszystkie wciąż mają fabryczną gwarancję trwającą jeszcze od 3 do 6 lat. Trochę ubogie możliwości filtrowania samochodów.

Kia Samochody Używane
Kia Samochody Używane

12 Lexus Select

Liczba ofert na stronie: 280

Strona ma nowoczesną szatę graficzną i stopniowo rozwija swoją ofertę. Program Lexus Select daje możliwości podobne jak przy zakupie nowego auta: gwarancję, pomoc drogową i oferty finansowania. Przed wystawieniem ogłoszenia samochody zostają kompleksowo sprawdzone. Spora liczba ofert jak na markę drugorzędną w Polsce.

Lexus Select
Lexus Select

13 Peugeot Używany Gwarantowany

Liczba ofert na stronie: 489

Pośród prawie 500 aut połowa to Peugeoty. Szeroki wachlarz aut innych marek. Klient ma możliwość wyboru pakietu gwarancyjnego Premium (auta do 5 lat, gwarancja 12 miesięcy) lub Komfort (auta do 10 lat, gwarancja 6 miesięcy). Wszystkie samochody otrzymały certyfikat jakości Dekra.

Peugeot Używany Gwarantowany
Peugeot Używany Gwarantowany

14 Nissan Collection

Liczba ofert na stronie: 30

Design strony jest nieco przestarzały, a liczba ofert z roku na rok wcale nie wzrasta. Wygląda na to, że importer nie wykorzystuje możliwości programu, a uzyskanie informacji o używanych Nissanach jest możliwe tylko po kontakcie z ASO.

Nissan Collection
Nissan Collection

15 Toyota Plus

Liczba ofert na stronie: 2861

Przeglądający stronę od razu widzi grafiki dostępnych modeli i ilość ogłoszeń. Witryna umożliwia szybką zmianę kryteriów wyszukiwania oraz widoku ogłoszeń. To najbardziej rozwinięty program dealerski w Polsce – dysponuje prawie 3 tysiącami ofert, z czego 500 nie dotyczy Toyot. Najtańsze auta: już od 5 tys. złotych. Program Toyota Plus obejmuje oferty finansowania, gwarancję i sprawdzenie samochodu od strony technicznej.

Toyota Plus
Toyota Plus

16 Das WeltAuto

Liczba ofert na stronie: 1522

Prężnie rozwijający się program zawiera oferty sprzedaży używanych aut marek Seat, Skoda i Volkswagen, ale znajdziemy tam również samochody innych producentów. Klient może wybrać jeden z trzech pakietów gwarancyjnych, z czego dotyczą one aut maksymalnie 7-letnich i z przebiegiem do 150 tys. km. Każdy samochód objęty programem Das WeltAuto przechodzi rozbudowane testy kontroli stanu technicznego i otrzymuje certyfikat jakości Das WeltAuto.

Das WeltAuto
Das WeltAuto

17 Volvo Selekt

Liczba ofert na stronie: 506

Wyszukiwarka samochodów używanych Volvo jest zdecydowanie bardziej uproszczona od oficjalnej strony dealera, ale przynajmniej spełnia swoją funkcję i pozwala wybrać podstawowe kryteria. Program Volvo Selekt obejmuje samochody do 5 lat, z maksymalnym przebiegiem 150 tys. km. Kupujący otrzymuje minimum roczną gwarancję bez limitu kilometrów i do upływu 30 dni i 1500 km może wymienić auto na inne.

Volvo Selekt
Volvo Selekt

 

Oceny czytelników
[Głosów: 0 Średnia: 0]

1 KOMENTARZ

  1. Wystarczy zaufany dealer i po kłopocie. Jestem z Lublina i pocztą pantoflową od znajomych dotarłem do Best-Auto gdzie ostatecznie zamówiłem nową Premium Selection. Chciałem samochód a wziąłem limuzynę 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here