Już za kilka dni poznamy czwartą generację Skody Octavii. Wczoraj czeski producent pokazał kilka szczegółów nowego modelu. Przyjrzyj się Octavii IV z bliska.

W poniedziałek 11 listopada nastąpi oficjalna prezentacja nowej generacji Octavii. Wygląd auta nadal pozostaje tajemnicą, ale jeden z naszych redaktorów miał już okazję przyjrzeć mu się z bliska i opisał wrażenia z jazdy egzemplarzem w kamuflażu. Wczoraj Skoda postanowiła uchylić nieco rąbka tajemnicy, publikując nagranie, na którym możemy przyjrzeć się niektórym detalom Octavii IV.

NASZ SKLEP

Czego się dowiedzieliśmy? Przede wszystkim tego, że design auta będzie utrzymany w stylu charakterystycznym dla ostatnich modeli czeskiej marki, jak Scala czy Kamiq. Oprócz tego w wyposażeniu czwartej generacji Octavii znajdziemy zdobycze najnowszej technologii.

Skoda szczególnie podkreśla zastosowanie reflektorów Full LED Matrix, które zostały ciekawie zaprojektowane. Dwa moduły LED są przedzielone światłami w kształcie litery L, pełniącymi również funkcje świateł do jazdy dziennej i kierunkowskazów. Tylne lampy wykonane w technologii LED otrzymają krystaliczne wykończenie, znane już z wcześniejszych modeli Skody, tutaj dodatkowo zaopatrzone w funkcję Coming/Leaving Home. Więcej detali odkryjecie na filmiku, który zamieszczamy niżej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj