Już za kilka dni poznamy czwartą generację Skody Octavii. Wczoraj czeski producent pokazał kilka szczegółów nowego modelu. Przyjrzyj się Octavii IV z bliska.

W poniedziałek 11 listopada nastąpi oficjalna prezentacja nowej generacji Octavii. Wygląd auta nadal pozostaje tajemnicą, ale jeden z naszych redaktorów miał już okazję przyjrzeć mu się z bliska i opisał wrażenia z jazdy egzemplarzem w kamuflażu. Wczoraj Skoda postanowiła uchylić nieco rąbka tajemnicy, publikując nagranie, na którym możemy przyjrzeć się niektórym detalom Octavii IV.

Czego się dowiedzieliśmy? Przede wszystkim tego, że design auta będzie utrzymany w stylu charakterystycznym dla ostatnich modeli czeskiej marki, jak Scala czy Kamiq. Oprócz tego w wyposażeniu czwartej generacji Octavii znajdziemy zdobycze najnowszej technologii.

Skoda szczególnie podkreśla zastosowanie reflektorów Full LED Matrix, które zostały ciekawie zaprojektowane. Dwa moduły LED są przedzielone światłami w kształcie litery L, pełniącymi również funkcje świateł do jazdy dziennej i kierunkowskazów. Tylne lampy wykonane w technologii LED otrzymają krystaliczne wykończenie, znane już z wcześniejszych modeli Skody, tutaj dodatkowo zaopatrzone w funkcję Coming/Leaving Home. Więcej detali odkryjecie na filmiku, który zamieszczamy niżej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj