skoda gama modeli 2020

Skoda obchodzi w tym roku swoje 125. urodziny i chce je świętować wraz ze swoimi klientami – w salonach marki czekają specjalne oferty.

Urodziny to okazja do wspomnień i podsumowań, ale też do pomyślenia o przyszłości. Skoda ma za sobą fascynującą historię, w której „odbijają się” zarówno dzieje samochodu, jak i dzieje naszego świata. W roku swoich 125. urodzin producent może z zadowoleniem spojrzeć w przeszłość – dorobił się bowiem wielu udanych, przemyślanych i porządnie wykonanych samochodów, z wyczuciem potrafił odpowiadać na rynkowe trendy i nie bał się wprowadzać nowych, odważnych koncepcji. Nie stronił też od aktywności sportowych, które od zawsze były dla producentów sprawdzianem wytrzymałości ich aut, a jednocześnie poligonem doświadczalnym dla nowych rozwiązań technicznych.

Nie inaczej jest dzisiaj. Skoda dysponuje obecnie szeroką gamą cenionych aut, które oferują porządną jakość i praktyczność w sensownej cenie. Fabia, Octavia i Superb mają ugruntowaną pozycję, a w ostatnich latach dołączyły do nich aż trzy SUV-y – w tym 7-osobowy Kodiaq. Wśród najpopularniejszych marek Skoda niezmiennie przoduje we wprowadzaniu nowoczesnych technologii: w swojej ofercie ma m.in. auta z wydajnymi silnikami turbo, inteligentnym napędem na obie osie, wersje usportowione oraz hybrydy plug-in, a także dopracowane systemy multimedialne z usługami online.

Wkrótce Skoda „wjedzie” w nową epokę i zaprezentuje swoje następne auta wyłącznie elektryczne – po raz kolejny odpowiadając na wyzwania mobilności i współczesnego świata. Nowy SUV Skody na prąd o nazwie Enyaq zadebiutuje jeszcze przed końcem roku. W międzyczasie o hybrydowe odmiany wzbogaci się najnowsza Octavia.

Skoda Vision iV (2019)
Jeszcze w tym roku Skoda zaprezentuje swój pierwszy model wyłącznie na prąd – SUV-a Enyaq. Co ciekawe, będzie on dostępny także w wersji stylizowanej na coupe, którą zapowiadał prototyp Vision iV z 2019 r.

Tymczasem producent na chwilę zatrzymuje się, by poświętować swoje 125. urodziny. Z tej okazji w salonach marki czekają specjalne oferty. Wśród nich: upusty, promocyjne pakiety przeglądów, specjalne warunki finansowania oraz leasing konsumencki dla wszystkich modeli. Za pośrednictwem wirtualnego salonu (www.skoda-auto.pl) klienci mogą nawet połączyć się z doradcą handlowym, który przez wideokonferencję zaprezentuje samochód i pozwoli umówić się na jazdę próbną bez wychodzenia z domu. Pełną ofertę Skody wraz z warunkami finansowania można znaleźć także w internetowym sklepie marki, dostępnym pod adresem www.sklep.skoda-auto.pl.

Czytaj także: Skoda Octavia IV 2.0 TDI DSG Combi – test najnowszej generacji modelu: opinia, dane techniczne, pomiary, zużycie paliwa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here