Skoda Fabia po liftingu (2018)

Kompleksowa aktualizacja – Skoda Fabia przeszła modernizację. Jej dynamiczniej stylizowana karoseria kryje wydajniejsze silniki oraz rozbudowane multimedia i systemy wspomagające.

Fabia nie narzeka na powodzenie – od lat należy do najpopularniejszych nowych aut w Polsce. Tylko w ub.r. na nasze drogi wyjechało blisko 19 tys. egzemplarzy modelu. Ma to swoje uzasadnienie w unikalnej mieszance funkcjonalności, solidnego wykonania, zwinności i atrakcyjnej oferty – czyli wszystkiego, czego oczekuje się od auta miejskiego.

Skoda Fabia po liftingu (2018)
Wzorowa ergonomia i rozmieszczenie instrumentów obsługi, dużo schowków i przyjemne dla oka
metalizowane akcenty. Ponadto: multimedia z większym ekranem (6,5”) i nawigacją z informacjami o ruchu.
Skoda Fabia po liftingu (2018)
Świetnie wyprofilowane, sportowe fotele otrzymały nowe tapicerki.

Po nieco ponad 3 latach produkcji Skoda zmodernizowała swój bestseller. W nowej odsłonie Fabia zachowała praktyczne walory, ale technicznie zbliżyła się do klasy aut kompaktowych. Lista jej wyposażenia może obejmować teraz multimedia z funkcją integracji smartfonów i nawigacją z aktualnymi informacjami o ruchu, a także szereg nowoczesnych rozwiązań z zakresu aktywnego bezpieczeństwa. Są wśród nich diodowe reflektory oraz asystenci martwego pola czy wyjeżdżania z miejsca parkingowego.

Skoda Fabia po liftingu (2018)
Wzorem droższych aut Fabia jest teraz dostępna z asystentem martwego pola.

Nowości nie zabraknie także w palecie silnikowej: gama modelu obejmuje zmodernizowane wolnossące i turbodoładowane jednostki benzynowe o mocy 60-110 KM, które wyróżniają się teraz jeszcze cichszą pracą i niższym zużyciem paliwa.

Odnowiona Fabia zadebiutuje w polskich salonach w sierpniu br.