Skoda wprowadza dla modelu Enyaq iV niespotykane możliwości konfiguracji wykończenia kabiny. Nowy elektryczny SUV jest oferowany z opcjami Design Selections, które pozwalają na personalizację wnętrza i zastępują standardowe linie wyposażenia.

Pod nazwą „Design Selections” kryją się zróżnicowane konfiguracje wykończenia kabiny, inspirowane nowoczesnym wzornictwem nawiązującym do trendów we współczesnej architekturze wnętrze. Poszczególne opcje Design Selections różnią się między sobą m.in. tapicerką, elementami ozdobnymi, zastosowanymi materiałami oraz wyglądem konsoli środkowej i koncepcją oświetlenia wnętrza.

Podstawowy wariant Loft jest inspirowany wykończeniem nowoczesnych mieszkań młodych rodzin. Deska rozdzielcza jest tu wykończona w dwóch kolorach, a listwy ozdobne mają chłodne, metalizowane wykończenie.

Za dopłatą dostępnych jest szereg innych wariantów:

  • Lodge wyróżnia się zastosowaniem tapicerki z wykorzystaniem naturalnych tkanin (wełna), a przytulne materiały i jasne kolory sprawiają, że we wnętrzu panuje przyjazna atmosfera
Skoda Enyaq iV wnętrze
Skoda Enyaq iV z wnętrzem w konfiguracji Lodge. 
  • Lounge ze skórzanymi dodatkami roztacza aurę nowoczesnego salonu
  • Suite i ecoSuite: w tym przypadku w wykończeniu dominuje skórzana tapicerka (w przypadku ecoSuite przy jej produkcji zamiast sztucznych substancji chemicznych użyto liści oliwek, tak aby proces był jak najbardziej ekologiczny) oraz luksusowe detale, takie jak dekory z czarnym, lśniącym wykończeniem
Wnetrze Skody Enyaq iV w opcji ecoSuite
Wnetrze Skody Enyaq iV w opcji ecoSuite

Dla najmocniejszego wersji Enyaq RS iV zarezerwowano dwie opcje: RS Lounge, która podkreśla sportowy charakter, oraz RS Suite, akcentującą elegancką stronę samochodu.

Nowa koncepcja designu modelu Enyaq iV łączy cechy przestronnego miejsca oraz strefy wypoczynkowej. Po raz pierwszy oferujemy nasze nowe opcje Design Selections. Przypominają one nowoczesne przestrzenie mieszkalne, charakteryzując się doskonale dobranymi kolorami oraz materiałami. Ponadto proponujemy przejrzyście skonstruowane pakiety opcji zawierające różne motywy stylistyczne, z kilkoma dodatkowymi możliwościami dostępnymi dla każdego wariantu – powiedział Norbert Weber, dyrektor Skody ds. projektowania wnętrz.

W opcjach Lodge i ecoSuite Skoda postawiła na zrównoważony rozwój. Tapicerka w wariancie Lodge jest w 40 proc. wykonana z certyfikowanej wełny, spełniającej surowe wymogi firmy Woolmark. Znak Wool Blend Performance jest zastrzeżony dla produktów mających w swoim składzie od 30 proc. do 49,9 proc. certyfikowanej wełny. Pozostałe 60 proc. to poliester pochodzący z recyklingowanych butelek PET. Obicia foteli mają przyjemną fakturę i zapewniają wysoki komfort termiczny – nie nagrzewają się zbytnio ani przesadnie nie wychładzają.

Z kolei skórzana tapicerka w koniakowym odcieniu dostępna w opcji ecoSuite Design Selection jest wytwarzana w zrównoważony sposób. Skórę użytą do jej produkcji garbuje się przy pomocy wyciągów z liści oliwnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj