Seat Leon IV (2020)

Seat opublikował nagranie, na którym możemy obejrzeć wnętrze i detale nowego Leona. Sprawdź, co już wiadomo o hiszpańskim kompakcie.

W niedawnym artykule o zapowiadanej premierze Seata Leona czwartej generacji korzystaliśmy ze zdjęć szpiegowskich, przedstawiających egzemplarze testowe, w pełnym kamuflażu. Dziś hiszpański producent uchyla rąbka tajemnicy na temat wnętrza i świateł nowego modelu.

Zgodnie z przewidywaniami, projekt nadwozia jest utrzymany w stylistyce znanej już z SUV-a Tarraco. Tylne lampy są połączone pasem świetlnym LED, pod którym możemy zauważyć, że napis „Leon” otrzymał zupełnie nowy krój liter, przypominający odręczne pismo. Trzeba przyznać, że wygląda to o wiele bardziej stylowo niż dotychczas stosowana czcionka.

Reflektory również wykonano w technologii Full LED. Seat zapewnia, że rozświetlą nawet najciemniejszą drogę. Dodatkowo nowego Leona wyposażono w dynamiczne kierunkowskazy, które nie tylko wyglądają efektownie, ale zdaniem producenta poprawiają także ogólne bezpieczeństwo.

Seat Leon IV (2020)

We wnętrzu auta czekają dwa ekrany: wskaźników i centralny, co staje się powoli standardem w tym segmencie. Uwagę zwraca natomiast ambientowe oświetlenie, z LED-owym paskiem poprowadzonym przez całą szerokość deski rozdzielczej i przechodzącym na boczki drzwiowe.

Zobacz również: Używany Seat Leon III – opinie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj