W ramach akcji #ROKBEZPIECZEŃSTWA Skoda rusza z projektem Salon Wiedzy Online. To cykl webinarów poświęconych nie tylko bezpieczeństwu na drodze, ale także nowym wyzwaniom i trendom w motoryzacji. Dowiedz się więcej na ten temat.

Projekt Salon Wiedzy Online jest realizowany przez Skodę w ramach akcji #ROKBEZPIECZEŃSTWA. Czeska marka stawia na bezpieczeństwo i koegzystencję wszystkich uczestników ruchu, promując zarówno wszechstronną edukację, jak i zaawansowane systemy wspomagające kierowców, które są dostępne w jej modelach.

Tym razem Skoda wystartowała z cyklem webinarów, które będą poruszać istotne tematy z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, jak również nowych wyzwań i trendów w świecie motoryzacji. Webinary będą transmitowane na żywo w social mediach marki – na YouTube, Facebooku i Instagramie. Wczoraj premierę miał pierwszy odcinek, który można obejrzeć poniżej:

Premierowy webinar został poświęcony bardzo aktualnemu i wywołującemu sporo emocji tematowi, czyli nowym przepisom dotyczącym pierwszeństwa pieszych na przejściu. Odcinek poprowadził doradca Salonu Online Skody Bartek Laskowski, a gośćmi programu byli: dziennikarz Damian Michałowski (znany w social mediach jako Ojciec Redaktor), trener Skoda Auto Szkoły Filip Kaczanowski oraz kolarz szosowy Bartosz Huzarski.

Każdy z gości przedstawił inną perspektywę uczestnika ruchu: pieszego, kierowcy oraz rowerzysty. Widzowie mogą wysłuchać dyskusji o przepisach, emocjach oraz zdarzeniach drogowych. Prowadzący wraz z gośćmi przyjrzeli się bliżej przyczynom wypadków na pasach oraz nawykom pieszych i kierowców. Poruszona została też tematyka wybranych systemów bezpieczeństwa w samochodach, pozwalających na sprawną reakcję w razie zagrożenia.

Kwestia bezpieczeństwa kierowców i innych użytkowników dróg od wielu lat jest priorytetem dla Skody. Dlatego właśnie czeska marka nie tylko oferuje szereg innowacyjnych systemów asystujących w swoich autach, ale także zapewnia wielowymiarową edukację oraz szkolenia dla tysięcy kierowców. Salon Wiedzy Online stanowi kolejny etap działalności na rzecz poprawy bezpieczeństwa i poznania możliwości dzisiejszych pojazdów, jak również jest doskonałą okazją do poruszenia tematów wymagających pogłębionej analizy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj