W ubiegłym roku sieć Moya miała w Polsce 199 stacji paliw. Ostatnio został otwarty 222. obiekt tego koncernu, zlokalizowany w Jordanowie w województwie małopolskim.

Z danych Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego wynika, że jeszcze w 2018 r. sieć Moya dysponowała 199 stacjami paliw, co lokowało ją na 6. miejscu wśród największych firm w tej branży na polskim rynku. Pod koniec września br. przedstawiciele koncernu pochwalili się otwarciem 222. stacji, która mieści się w Jordanowie (woj. małopolskie)  przy drodze krajowej nr 28, na trasie Maków Podhalański – Rabka Zdrój.

Nowy obiekt jest zaopatrzony we wszystkie rodzaje paliwa (benzyna bezołowiowa 95 i 98, olej napędowy oraz uszlachetniony ON MOYA Power i LPG). Właściciele nowoczesnych diesli będą mogli na tej stacji także uzupełnić poziom płynu AdBlue w aucie. Dla klientów przygotowano również dobrze wyposażony sklep i punkt gastronomiczny Caffe MOYA.

Oprócz tego na stacji Moya w Jordanowie udostępniono dodatkowy parking oraz kompresor, odkurzacz i myjnię bezdotykową. Obiekt jest też przystosowany do obsługi samochodów ciężarowych, dla których przewidziano dedykowane dystrybutory, umożliwiające szybkie zatankowanie dużych ilości paliwa.

Oceń ten wpis
[Głosów: 4 Średnia: 5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here