NowościAktualnościRośnie kolejny gracz na rynku stacji paliw

Rośnie kolejny gracz na rynku stacji paliw

W ubiegłym roku sieć Moya miała w Polsce 199 stacji paliw. Ostatnio został otwarty 222. obiekt tego koncernu, zlokalizowany w Jordanowie w województwie małopolskim.

Z danych Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego wynika, że jeszcze w 2018 r. sieć Moya dysponowała 199 stacjami paliw, co lokowało ją na 6. miejscu wśród największych firm w tej branży na polskim rynku. Pod koniec września br. przedstawiciele koncernu pochwalili się otwarciem 222. stacji, która mieści się w Jordanowie (woj. małopolskie)  przy drodze krajowej nr 28, na trasie Maków Podhalański – Rabka Zdrój.

Nowy obiekt jest zaopatrzony we wszystkie rodzaje paliwa (benzyna bezołowiowa 95 i 98, olej napędowy oraz uszlachetniony ON MOYA Power i LPG). Właściciele nowoczesnych diesli będą mogli na tej stacji także uzupełnić poziom płynu AdBlue w aucie. Dla klientów przygotowano również dobrze wyposażony sklep i punkt gastronomiczny Caffe MOYA.

Oprócz tego na stacji Moya w Jordanowie udostępniono dodatkowy parking oraz kompresor, odkurzacz i myjnię bezdotykową. Obiekt jest też przystosowany do obsługi samochodów ciężarowych, dla których przewidziano dedykowane dystrybutory, umożliwiające szybkie zatankowanie dużych ilości paliwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji