Współpraca reklamowaPromocje nie tylko pod koniec roku. Szansa na tańszy zakup Fiata

Promocje nie tylko pod koniec roku. Szansa na tańszy zakup Fiata

Kupując nowy samochód, można zaoszczędzić. Gotowe do odbioru auta dealerzy Fiata oferują z konkretnymi rabatami. Inną korzyścią dla klientów są dogodne narzędzia finansowe – w tym Pożyczki 0%.

Zakup auta – zarówno nowego, jak i używanego – zawsze stanowi wymierne obciążenie dla domowego lub firmowego budżetu. Nie powinno więc dziwić, że każdy szuka oszczędności lub rozwiązań, które sprawią, że radość z użytkowania nowego pojazdu nie będzie okupiona trudnymi do zaakceptowania wydatkami. Sytuacja każdego klienta jest inna. Cieszy więc fakt, że zainteresowani zakupem nowego Fiata mają możliwość skorzystania z kilku akcji promocyjnych.

Promocje na osobowe modele Fiata

Fiat - akcje promocyjne

Kto chciałby cieszyć się nową Pandą, ma do wyboru „Panda Pożyczka Komfort” lub „Panda Pożyczka 0%. Narzędzie nazwane „Panda Pożyczka Komfort” obejmuje atrakcyjne oprocentowanie oraz elastyczny okres finansowania – można wybrać okres od 12 do 84 miesięcy. W przypadku alternatywnego narzędzia „Panda Pożyczka 0%” oprocentowanie – jak sama nazwa wskazuje – wynosi 0%, a okres finansowania to 36 miesięcy.

Fiat - rabaty i promocje

Analogiczne zasady obowiązują klientów, którzy zdecydują się na wejście w posiadanie Fiata Tipo w ramach finansowania „Tipo Pożyczka 0%„. Równolegle dostępne jest „Tipo Pożyczka Komfort„, czyli atrakcyjne finansowanie w okresie od 12 do 84 miesięcy. Doskonale znany z naszych dróg bestseller włoskiej marki, który od chwili debiutu jest produkowany w Tychach, czyli Fiat 500, także jest dostępny w ramach akcji promocyjnych – Fiat proponuje „500 Pożyczka Komfort” z atrakcyjnym oprocentowaniem i okresem obowiązywania umowy od 12 do 84 miesięcy.

Fiat - aktualne rabaty i promocje

Fiat podkreśla, że przy wszystkich powyższych rozwiązaniach formalności ograniczono do minimum, a procedury mogą być uproszczone.

Co ciekawe, wśród aktualnie trwających promocji Fiata nie zabrakło finansowania nowego Fiata 600 Hybrid – auto jest dostępny w kwocie od 600 zł netto miesięcznie. Dodatkowo Fiat deklaruje stałe koszty utrzymania auta, stałą i niską miesięczną ratę oraz elastyczność w sposobie zakończenia umowy – można zwrócić samochód, wykupić go lub zatrzymać, rozkładając wartość rezydualną na dogodne raty.

Fiat 600 Hybrid

Obniżki cen na auta czekające na odbiór

Na tym nie kończą się aktualne promocje u Fiata, o czym można przekonać się, odwiedzając stronę salon.fiat.pl. Są na niej prezentowane czekające na odbiór konkretne egzemplarze samochodów. Poza opisem, zwykle zdjęciami dostępnego samochodu oraz ceną. Ostatnia z wymienionych nierzadko jest niższa od ceny cennikowej – innymi słowy mówiąc, mamy do czynienia z rabatem. Jego wysokość jest uzależniona od modelu, jego wyposażenia oraz konkretnej propozycji danego dealera. Cena Fiata 500X wyróżnionego znakiem graficznym „Największy rabat” została zredukowana z 133 660 do 114 900 zł. Okazuje się więc, że nawet nie tylko na przełomie roku, czyli w okresie zwykle utożsamianym z największymi promocjami, przy zakupie nowego auta można zaoszczędzić blisko 19 tys. zł.

Rabaty i inne promocje na dostawcze Fiaty

Fiat Ducato (2024)

Akcje promocyjne są też prowadzone przez markę Fiat Professional. Zainteresowani nowym Scudo mogą liczyć na wynajem długoterminowy od 1299 zł netto miesięcznie oraz „Pożyczkę 60/40„. Na zainteresowanych Ducato czekają „Pożyczka 60/40„, „Ducato z rabatem” (do 40 000 zł netto i pakietem ubezpieczeń) oraz „Ducato w leasingu” od 102%. W przypadku nowego Doblo Fiat Professional przewiduje wynajem długoterminowy (od 1205 zł netto miesięcznie), „Pożyczkę 60/40” oraz „Doblo w leasingu” 101%.

Dla przedsiębiorców zainteresowanych użytkowaniem Fiorino Cargo przygotowano wynajem długoterminowy (od 1005 zł netto miesięcznie) oraz „Pożyczkę 60/40„. Korzyściami będą mogli cieszyć się także przedsiębiorcy wybierający elektrycznego Fiata E-Ducato. Poza wynajmem długoterminowym (od 3099 zł netto miesięcznie), „Pożyczką 60/40„, rabatem 40 000 zł netto oraz leasingiem od 102%, mogą liczyć na sowitą dopłatę w ramach programu „Mój elektryk„.

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji