NowościAktualności4,99 zł za litr. Takiej promocji jeszcze nie było

4,99 zł za litr. Takiej promocji jeszcze nie było

Pewna sieć stacji ogłosiła promocję na paliwo, w ramach której kupimy je po 4,99 zł za litr. Gdzie można tak tanio zatankować?

Nadejście wakacji skłania właścicieli stacji paliw do ogłaszania rozmaitych promocji, w ramach których wyjeżdżający w dalekie trasy kierowcy mogą cieszyć się z nieco niższych kosztów podróży, a stacje – ze zwiększonego ruchu pod dystrybutorami. W ubiegłych latach wakacyjne rabaty na paliwo ogłosiły największe placówki w Polsce i wiele wskazuje na to, że w lato 2024 roku będzie podobnie: w końcu kierowcy mogli już taniej zatankować w niedawno minioną majówkę.

Typowe promocje na paliwo obejmują obniżkę ceny na 1 litrze o ok. 30 groszy i udzielane są zazwyczaj kierowcom posiadającym kartę lojalnościową danej sieci stacji paliw. Jak się jednak okazuje, użytkownicy aut w tym roku będą mogli liczyć na jeszcze większe rabaty na paliwo, i to także na mniej znanych stacjach w Polsce. Swoją niezwykle atrakcyjną promocją na paliwo pochwaliła się sieć stacji paliw AVIA. Kusi ona kierowców możliwością zatankowania po cenie, której już dawno nie było widać na pylonach przy stacjach benzynowych. Oferta jest jednak mocno ograniczona w czasie i pod względem lokalizacji.

Promocja na paliwo AVIA. 4,99 zł za litr stało się faktem

W ramach promocji na paliwo od AVIA, kierowcy będą mogli jednorazowo zatankować do 50 l paliwa Pb95 lub ON po cenie obniżonej do 4,99 zł za litr. Daje to tym samym naprawdę pokaźny rabat w postaci ok. 1,45/1,46 zł na każdym litrze benzyny lub oleju napędowego (biorąc pod uwagę najbardziej aktualne, średnie ceny paliw w Polsce). Korzystając z promocji w pełnym zakresie, za zatankowanie 50 l zapłacimy jedynie 249,5 zł, czyli aż o ok. 70 zł mniej niż w przypadku kupna paliwa po standardowej cenie. W chwili pisania artykułu było to 6,45 zł za litr Pb95 i 6,46 zł za litr ON (średnia krajowa).

AVIA – promocja na paliwo. Gdzie i kiedy?

Niestety, tak atrakcyjna promocja na paliwo będzie wyjątkowo mocno ograniczona w czasie i przestrzeni. Będzie obowiązywać jedynie w piątek 21 czerwca 2024 roku w godzinach 16:00-18:00 na tylko jednej stacji paliw AVIA, zlokalizowanej w Lublinie na ulicy Czechowskiej 19A. Wobec tego na tańsze zatankowanie przed wakacjami mogą liczyć głównie mieszkańcy Lublina i pobliskich miejscowości, ewentualnie kierowcy akurat przejeżdżający w tym czasie przez stolicę województwa lubelskiego.

Redakcja poleca:

Aktualne, średnie ceny paliw w Polsce (95, 98, ON, LPG)

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji