Pickup Tesli trafi do sprzedaży dopiero w 2021 roku. Pewien Amerykanin nie chciał tyle czekać, więc w kilka godzin zbudował własnego Cybertrucka.

Na początku tygodnia pisaliśmy, że Elon Musk testuje swoje najnowsze dzieło, Teslę Cybertruck na ulicach Los Angeles, ale na pierwsze produkcyjne egzemplarze klienci muszą poczekać co najmniej do końca 2021 r. Pewien młody Amerykanin, Eric Decker, jest wielkim fanem Tesli, ale jak sam przyznaje widząc po raz pierwszy elektrycznego pickupa nie mógł powstrzymać się od śmiechu. Jednak wraz z upływem czasu ten samochód zaczął mu się coraz bardziej podobać. Pomimo to nadal nie zamierzał wpłacać 100 dolarów zaliczki i czekać na auto kilka lat. Dlatego postanowił stworzyć własnego Cybertrucka.

W tym celu wynajął… Forda F-150 i pojechał do marketu budowlanego na zakupy. Zaopatrzony w sporą ilość kartonów, taśmy klejącej i szarej farby, Eric zabrał się do przerabiania zwykłego pickupa na Teslę Cybertruck, w czym pomógł mu znajomy.

Końcowy efekt okazał się całkiem niezły. Przechodnie od razu rozpoznawali ten charakterystyczny kształt, a niektórzy sprawiali wrażenie, jakby naprawdę uwierzyli, że to oryginalny Cybertruck. Eric podjechał wynajętym pickupem do salonu Tesli, na szczęście sprzedawcy także wykazali się sporym poczuciem humoru. Więcej dowiecie się z filmu:

Zdjęcie główne: mtroiani29 (Reddit)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj