Reprezentant Polski w piłce nożnej miał w nocy wypadek. Młody zawodnik rozbił nowe Lamborghini. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Marcin Bułka, członek naszej kadry i bramkarz francuskiego PSG, miał wypadek za kierownicą swojego Lamborghini Huracan Evo Spyder. O tym zdarzeniu jako pierwsze poinformowały redakcje serwisów Krótka Piłka oraz Kanał Sportowy.

Wiele wskazuje na to, że polski bramkarz Marcin Bułka rozbił swoje Lamborghini około północy w pobliżu rodzinnego…

Opublikowany przez Kanał Sportowy Środa, 27 maja 2020

Więcej o okolicznościach tego zdarzenia udało się ustalić dziennikarzom Tygodnika Płockiego. Do wypadku doszło ok. 21:35 przy ulicy Warszawskiej w Wyszogrodzie. Lamborghini prowadzone przez piłkarza zderzyło się czołowo z prawidłowo jadącym Hyundaiem.

„Jak wstępnie ustalili policjanci, 20-letni kierujący lamborghini podczas wyprzedzania zderzył się czołowo z kierującym hyundaiem. Do szpitala z obrażeniami ciała przewiezieni zostali kierujący oraz pasażer hyundaia. Wszelkie okoliczności zdarzenia wyjaśni prowadzone postępowanie” – poinformowała Marta Lewandowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Natomiast z informacji przekazanych przez dyżurnego Państwowej Straży Pożarnej w Płocku wynika, że w zdarzeniu uczestniczyło 5 osób. Pasażer Hyundaia po badaniach został wypisany do domu.

Zdjęcie główne: Krótka Piłka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj