Vehis – doradca ds. sprzedaży samochodów z finansowaniem

  • Pełen etat
  • Katowice
  • 5000-15000 zł brutto PLN / Miesiąc

Vehis

Vehis – doradca ds. sprzedaży samochodów
z finansowaniem

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo w zakresie wyboru samochodu i odpowiedniego rozwiązania finansowego
  • Aktywna sprzedaż samochodów wraz z ofertą finansowania (praca na leadach sprzedażowych)
  • Samodzielne przygotowywanie ofert
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Realizacja planów sprzedażowych i osiąganie założonych celów
  • Zapewnianie wysokiego poziomu obsługi
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klienta
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i reprezentowanie jej wartości w kontaktach z klientami

Wymagania:

  • Znajomość technik sprzedażowych i umiejętność skutecznej prezentacji produktów
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji handlowych
  • Doświadczenie w pracy z CRM
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży samochodów lub usług finansowych
  • Znajomość rynku samochodowego oraz dostępnej oferty finansowania samochodów

Oferujemy:

  • Pełne przygotowanie do pracy (szkolenia wstępne i podnoszące umiejętności)
  • Wsparcie doświadczonego zespołu menadżerskiego

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na praca@vehis.pl

NEWSY