AJS Parts – Magazynier z możliwością przyuczenia

  • Pełen etat
  • Ożarów Mazowiecki
  • 4500-5900 zł brutto PLN / Miesiąc

AJS PartsAJS Parts – magazynier
z możliwością przyuczenia

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw,
  • sprawdzanie towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
  • kompletacja wysyłek,
  • wydawanie towaru,
  • praca ze skanerem.

Wymagania:

  • zaangażowanie,
  • przestrzeganie procedur magazynowych.

Oferujemy:

  • na starcie wysokie zarobki w podstawie plus premia,
  • wynagrodzenie na okresie próbnym 4500 – 5500 zł./msc. brutto,
  • wynagrodzenie po okresie próbnym 4700 – 5900 zł./msc. brutto,
  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,
  • bezpłatną możliwość zdobycia uprawnień operatora wózka widłowego UDT,
  • istnieje możliwość pracy w oparciu o umowę zlecenie (okres wakacyjny),
  • stałą pracę w firmie o wysokich standardach zarządzania i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju, zgodnie z kwalifikacjami i aspiracjami,
  • pracę w nowoczesnej i komfortowej hali magazynowej.

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę www.pracuj.pl.

NEWSY