Formula 1 Race Azerbaijan Grand Prix

Już wkrótce będziemy mieli nowe miejsce do oglądania sportów motorowych. Rusza nowa platforma streamingowa Viaplay.

3 sierpnia wystartuje w Polsce skandynawska sportowa platforma streamingowa Viaplay. W jej ofercie znajdą się głównie transmisje sportowe. Miesięczny dostęp do platformy ma kosztować 34 zł, ale zapowiedziano już promocję cenową. Dostęp do Viaplay będzie można wykupić także za pośrednictwem sieci kablowych i platform cyfrowych. Z Viaplay będzie można także korzystać na komputerach, smartfonach, konsolach i telewizorach smart tv.

W ofercie tej skandynawskiej sieci na Polskę mają dominować treści sportowe, ale już na starcie będzie dostępnych ponad 70 produkcji oryginalnych, seriali i filmów, a także cały szereg treści pochodzących od innych producentów, w tym NBCUniversal, Sony, MGM oraz CBS. Będą także popularne filmy, takie jak: „Faceci w czerni”. „Indiana Jones” czy „Mission Impossible”.

Oprócz piłki nożnej, w tym niemieckiej Bundesligi, angielskiej Premier League, Ligi Europy – NENT Group – właściciel Viaplay zapowiedział, że oprócz piłkarskich licencji pozyskał prawa do transmisji na Polskę wyścigów Formuły 1, IndyCar, Formuły 2, NASCAR, MotoGP, Porsche Supercup i Formula Renault Eurocup.

Szefem sportu w Viaplay został Paweł Wilkowicz, wcześniej związany z serwisem Sport.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here